Warning: Illegal string offset 'html' in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php on line 926

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141
ATSISVEIKINIMAS SU ENRICO VILNIUJE... - ItaLietuva Forum

Peršokti prie turinio

ATSISVEIKINIMAS SU ENRICO VILNIUJE...

7 atsakymai šioje temoje

#1 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • City:Vilnius
  • Province:Vilniaus m. (Vilniaus)
  • Language:

Parašė 21 rugsėjo 2006 - 14:10

Mieli ItaLietuvaičiai,
Šiandien 18 val. Šv. Mikalojaus bažnyčioje yra užsakytos mišios Mūsų GRANDE ENRICO garbei.
Todėl visi norintys ir galintys atvykti yra labai laukiami.
Tai bus Mūsų maža padėka, jog Enrico buvo-yra-bus ItaLietuvos bendruomenės dalis!

Su didžiule pagarba ir Meile,
Lina

Cari Italietuvani,
Oggi alle ore 18 nella chiesa di St. Michele (Sv.Mykolo) ci sarà una Messa in onore del nostro GRANDE ENRICO.Per tutti coloro che vogliono e possono venire, vi aspettiamo cordialmente! Sarà il nostro piccolo GRAZIE ad Enrico che sempre era-è-sarà parte della nostra comunità di Italietuva.

Con tanto rispetto ed Amore,
Lina

p.s. jei ka mano nr. +37065631394

#2 Toma

ItaLietuver

• Lombardia
  • 2.594 Pranešimai
  • City:Milano
  • Province:Milano (Lombardia)
  • Language:

Parašė 21 rugsėjo 2006 - 16:38

Rodyti pranešimąLina, Sep 21 2006, 14:10, pasakė:

Mieli ItaLietuvaičiai,
Šiandien 18 val. Šv. Mikalojaus bažnyčioje yra užsakytos mišios Mūsų GRANDE ENRICO garbei.
Todėl visi norintys ir galintys atvykti yra labai laukiami.
Tai bus Mūsų maža padėka, jog Enrico buvo-yra-bus ItaLietuvos bendruomenės dalis!

Su didžiule pagarba ir Meile,
Lina

Cari Italietuvani,
Oggi alle ore 18 nella chiesa di St. Michele (Sv.Mykolo) ci sarà una Messa in onore del nostro GRANDE ENRICO.Per tutti coloro che vogliono e possono venire, vi aspettiamo cordialmente! Sarà il nostro piccolo GRAZIE ad Enrico che sempre era-è-sarà parte della nostra comunità di Italietuva.

Con tanto rispetto ed Amore,
Lina

p.s. jei ka mano nr. +37065631394

Gaila, bet siandien negalesiu dalyvauti... Pasimelskit prasau uz mane...

#3 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 21 rugsėjo 2006 - 16:43

Tikiuosi uz tave ir nieka kita nereikes melstis ilgus metus....

#4 Toma

ItaLietuver

• Lombardia
  • 2.594 Pranešimai
  • City:Milano
  • Province:Milano (Lombardia)
  • Language:

Parašė 21 rugsėjo 2006 - 16:44

Turejau omenyje pasakykite uz ji maldele mano vardu.
Buvom baznycioje ir meldemes uz Enrico vakar su Carolina, taciau siandien dalyvauti, deja, negalesiu :bye2:

#5 Vasara

ItaLietuver

• Lazio
  • 1.810 Pranešimai
  • City:prov. Rieti
  • Province:Rieti (Lazio)
  • Language:

Parašė 21 rugsėjo 2006 - 17:49

Rodyti pranešimąLina, Sep 21 2006, 15:43, pasakė:

Tikiuosi uz tave ir nieka kita nereikes melstis ilgus metus....

Ir aš taip tikiuosi. :bye2:
Kadangi ir aš negalėsiu sudalyvauti mišiose, tai vakare sukalbėsiu maldelę už Enrico. :cry:

#6 fabricijus

Amateur

• Kauno
  • 477 Pranešimai
  • City:Kaunas
  • Province:Kauno m. (Kauno)
  • Language:

Parašė 21 rugsėjo 2006 - 20:14

Purtroppo in questo momento mi trovo in Italia, e non potrò partecipare alle esequie di Enrico.

Sono comunque con tutti voi in questo momento tristissimo.

Fabrizio Mazzella

#7 Sid

ItaLietuver

• Vilniaus
  • 1.170 Pranešimai
  • Language:

Parašė 22 rugsėjo 2006 - 10:06

Dieve, kaip baisu! As tik siandien pamaciau zinute, nes sirgau namie. Net nezinau ka pasakyti. Siaubinga. Man jo laibai truks.

#8 corpo

Newbie

• Klaipėdos
  • 24 Pranešimai
  • City:Klaipeda
  • Province:Klaipėdos m. (Klaipėdos)
  • Language:

Parašė 09 lapkričio 2006 - 16:15

Ir man buvo labai skaudu isgirsti, kad brangus destytojas mires... Baisiausia tai, kad kaip tik ejau i jo paskaita... ir kaip tik suzinojau