Warning: Illegal string offset 'html' in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php on line 926

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 110

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141
Aukles (au Pair) Italijoje - ItaLietuva Forum

Peršokti prie turinio

Aukles (au Pair) Italijoje

4 atsakymai šioje temoje

#1 Rutac

Newbie

• Kauno
  • 2 Pranešimai
  • City:Kaunas
  • Province:Kauno m. (Kauno)
  • Language:

Parašė 10 vasario 2010 - 17:06

Sveiki.

Esu 22 metų studentė iš Kauno. Šiais metais baigsiu buhalterinės apskaitos bakalaurą. Labai norėčiau dirbti Italyjoje kaip Au pair. Lietuvių šeimoje, arba, kad būtų bent vienas iš tėvelių lietuvis :woohoo: bendraučiau su vaikučiais lietuviškai, užsiimčiau su jais, lavinčiau juos, žaisciau ir pan. Labai myliu vaikus, jie gautų visą mano dėmesį ir meilę. :( beje neturiu žalingų įpročių. :whistle:

Rūta.
Mano email nawaksiuke@gmail.com

#2 Flower

Newbie

• Vilniaus
  • 1 Pranešimai
  • City:Vilnius
  • Province:Vilniaus m. (Vilniaus)
  • Language:

Parašė 13 kovo 2010 - 20:41

Na, tikiuosi, temos autorė nesupyks, jei ir aš čia pasiskelbsiu :angry:

Taigi, aš taip pat ieškau aupair darbo vasarą. Man 20 metų, studijuoju universitete teisę. Esu atsakinga, pareiginga, aktyvi. Domiuosi įvairiais dalykais, pradedant menais ir baigiant sportu. Vieną vasarą teko dirbti auklėtojos padėjėja vaikų lopšelyje-darželyje, tad darbo patirties su vaikais turiu.
* Galėčiau prižiūrėti vaikus, gaminti jiems maistą, mokyti kalbų, lavinti meninius įgūdžius (piešimo ir pan.) ir t.t., taip pat galėčiau atlikti namų ruošos darbus (jeigų būtų pageidaujama).
* Kalbu lietuvių, anglų kalbomis, minimaliai suprantu italų, rusų ir ispanų kalbas.
* Turiu vairuotojo pažymėjimą (B kategoriją)
* Galečiau dirbti nuo birželio iki rugsėjo.

#3 samoskys

Newbie

• Telšių
  • 1 Pranešimai
  • City:telsiai
  • Province:Telšių r. (Telšių)
  • Language:

Parašė 28 rugsėjo 2010 - 16:08

Kaip fainai girdėt kad kažkas nori atiduot savo širdį tam darbui :lol: sėkmės jums

#4 Vasara

ItaLietuver

• Lazio
  • 1.810 Pranešimai
  • City:prov. Rieti
  • Province:Rieti (Lazio)
  • Language:

Parašė 22 vasario 2011 - 11:08

Galbūt ateity prireiks jūsų pagalbos. :woohoo:

#5 Cianto

Newbie

• Members
  • Akis
  • 25 Pranešimai
  • City:Bruxelles
  • Province:-- OTHER --
  • Language:

Parašė 29 kovo 2011 - 23:58

O tu Italu moki? Kodel nori butinai vaziuoti i Italija?