Warning: Illegal string offset 'html' in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php on line 926

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141
italiska virtuve - ItaLietuva Forum

Peršokti prie turinio

italiska virtuve

111 atsakymai šioje temoje

#1 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • City:druskininkai
  • Province:Druskininkų r. (Alytaus)
  • Language:

Parašė 27 kovo 2007 - 13:52

nagi pasisakom ka labiausiai megstame :)

#2 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • City:Vilnius
  • Province:Vilniaus m. (Vilniaus)
  • Language:

Parašė 27 kovo 2007 - 14:26

oooooh koks cool topicas!!!! :woohoo:
Complimentai! :)
Tai matai, kad man asmeniskai reiktu puse gyvenimo israsyti ka megstu :whistle: bo kiekviena diena vis nauju dalykeliu atrandu :D
Toks keistas sutapimas, kad vakar vieno mielo zmogeliuko paprasiau is italijos parvezti maziuka siuntinuka :blush:
tai sarasiukas buvo labai paprastas:
1. Alyvuoges (ypatinga rusis; marinuotos... yuuumy :) Lietuvoj tokiu skaniu dar neteko nusipirkti)
2. Panna (visi zino, kad geru shedevru ingridientas, kurio Lietuvoj irgi nerasi) :D
3. Prosciutto :whistle: (pirkome ispaniska, bet man italiskos prosciutto kvapas arciau skrandzio :laugh: )
4. Kramtoma guma (nekomentuosiu sito pasirinkimo, bet iki tokio lygio Mylim IT :whistle: )
eeeh gaila negali atvezti GELATO :( vel noriu i Italija ledu... :unsure:

O kaip ne karta minejau Musu ItaLietuviskoj seimoj dominuoja italiskos virtuves patiekalai. Tam visiskai nepriestarauju, nes kartais ir patys italiskiausi patiekalai yra labai panasus lietuviskiems :D kaip pvz. gniochi'ai :P pattati :D
Kitas patiekalas, kuris jau tampa tradiciniu- lasagne :D aisku jau nusibodo experimentuoti su pirktiniais blynais... tai kita karta vel pati darysiu ;)
tep... geriausias desertas man tiramisu' :woohoo:
kas dar? :whistle: pasiilgstu frutti di mare :P
gal kai issibegesim tada pratesiu sarasiuka :D

#3 Toma

ItaLietuver

• Lombardia
  • 2.594 Pranešimai
  • City:Milano
  • Province:Milano (Lombardia)
  • Language:

Parašė 27 kovo 2007 - 15:26

Emm..na tai gal viska megstu :) Arba beveik (isskyrus alyvuoges ir juros gerybes nelabai lenda :)). O vardinant, tai, zinoma, pizza, gelati, prosciutto, foccaccia (tikiuosi taip rasosi :D ), padazai ten visokie ivairus, nerealus desertai ir taip toliau be galo be krasto ;) Kaip matai, lengviau pasakyti, kas nepatinka :D

#4 Vasara

ItaLietuver

• Lazio
  • 1.810 Pranešimai
  • City:prov. Rieti
  • Province:Rieti (Lazio)
  • Language:

Parašė 27 kovo 2007 - 15:38

Žinoma, kad pica (pika kaip maniškis taria :) )

#5 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 kovo 2007 - 16:29

tai tai taip, matau kad skoniai labai panasus, ir pagal juos galima butu pasakyti kas yra italija(pagal skonin es savybes :D ). kulinarine kultura kaip kolizejus ir t.t :) asmeniskai as is italijos parsiveziau toki iproti kaip rozmarinas, bazilikas ir kiti prieskoniai, turiu dar is italijos, kuriuos pasipildau kaip tik ten nuvaziuoju, arba drauge atveza :)

beje, kodel italijoj mesa man skanesne??????????? ar tik ne todel kad ten mesa visai kitaip pjaustoma? ;)

#6 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 kovo 2007 - 16:38

kas del prieskoniu tai zafferano labai skanu su ryziais :) (irgi tikiuosi gerai parasiau)

mesa skanesne? :)
nu tas tai man neee... :D man nepatinka kudumas.. plonumas.. popierine vien zo...
as kiekviena karta i ten saviskio tevams mesos skraidinu...
vat lietuviska mesyte maximo papjaustyta kaip zmogui, o ne kaip katineliui ;)

#7 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 kovo 2007 - 16:41

italiski pusryciai - valgote kaip italai? as turejau toki iproti, bisccotti con caffe latte :D bet namiskiai baigia atpratinti :) ;) :) nes negali ziureti kaip juos mirkau :D

#8 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 kovo 2007 - 17:02

:D pradzioj kentejau valgydama italiskus dietinius pusrycius :D (aisku saldumynams man "stop time" nera ;) ) visvien valgydavau savaip :laugh: nekenciu pieno (o dar siltas :whistle: ) :whistle: geriau mane melsk, bet gert negersiu :P tai tiek maloniu kanciu :D
kartasi net susimusdavau sumustini su suriu ir prosciutto (organizmas maldaudavo tikro masito :whistle:) reakcija budavo atitinkama :( o man tai valgyti norisi :D
dabar jau savaime suprantama lengvi pusrytukai :) nes tik kartasi ryte turiu laiko sumustinius terliotis :unsure: geriau stiklainiuka nutellos i darba atsinesi ir kaifuoji kelis rytus :P :whistle:
arba sventadieniais pasikepam lietinius su nutella :D yuuumy :)
kokia pizza skaniausia? :D

#9 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 kovo 2007 - 17:08

pizza coc tono ;) + svogunai, paskui su grybais. dar nieko su vistiena :)

#10 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 kovo 2007 - 17:21

oooooooooh ten tai grybai :)
as kazkada bandziau su silbaravykiais cia uzsisakyti :)
spekit ar gavau? ;)

#11 Vasara

ItaLietuver

• Lazio
  • 1.810 Pranešimai
  • City:prov. Rieti
  • Province:Rieti (Lazio)
  • Language:

Parašė 27 kovo 2007 - 17:33

View Postlunita, on Mar 27 2007, 15:41, said:

italiski pusryciai - valgote kaip italai? as turejau toki iproti, bisccotti con caffe latte :D bet namiskiai baigia atpratinti ;) :) :D nes negali ziureti kaip juos mirkau :P

Pripratau prie itališkų pusryčių.Negalėčiau dabar pusryčiams valgyti, pvz., vakarykščių kotletų. :)

#12 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 kovo 2007 - 17:43

liepa pusryciai vadinasi greita ir skanu :) ;) :)

#13 Toma

ItaLietuver

• Lombardia
  • 2.594 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 kovo 2007 - 19:08

View PostLinute*, on Mar 27 2007, 16:38, said:

kas del prieskoniu tai zafferano labai skanu su ryziais :) (irgi tikiuosi gerai parasiau)

mesa skanesne? :D
nu tas tai man neee... :P man nepatinka kudumas.. plonumas.. popierine vien zo...
as kiekviena karta i ten saviskio tevams mesos skraidinu...
vat lietuviska mesyte maximo papjaustyta kaip zmogui, o ne kaip katineliui ;)

Eik tu :D O man tai kaip tik kuo ploniau, tuo skaniau, nemegstu stooro gabalo :)

#14 helga

Newbie

• Toscana
  • 32 Pranešimai
  • City:Italia
  • Province:Livorno (Toscana)
  • Language:

Parašė 28 kovo 2007 - 16:26

kaip gerai, kad uzvedet sita tema. as irgi galvojau, sakau trunka virtuvines temos siam forume, o matai ir kazkas perskaite mano mintis.
Kalbant apie pusrycius as irgi pripratau prie italisku, is pradziu geriau arbata su sausainiais,ar fete biscottate su uogiene, o dabar geriu ir piena tik dadedu kavos, nes baltas ir + siltas priemena darzelio laikus. o sarasa megstamiausiu patiekalu tai butu ilgas, nes cia daug kas labai skanu. aisku: gelato, kava, pasta, pica, saldumynai, juros gerybes, basilico, suriai, aliejuss. Man skaniausia pica tai vegetariska( vegetariana) pomodoru tyre , mozarellos suris, plonai pjaustyti baklazanai cukinijos, paprikos kepti krosnyje , plius ant virsaus rucola,ir toks zalias padazelis su aliejumi ir petrazolemis......ummmmmm
butu galima be galo kalbetis apie italiska virtuve.........
iki

#15 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 28 kovo 2007 - 22:46

as ryt arba poryt gal pasigaminsiu ka nors is italisku maisto gaminimo zurnalu..............turiu ju begalia.........

#16 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 28 kovo 2007 - 23:13

Nagi nagi ka gaminsi? :) as tai atsivezus labai Lietuviska receptu zurnala is IT:) Viskas is bulves ;) :) jau susizymejom ka gaminsimes. O vat rytdienai laukia naujiena- sugo di noci (riesutu padazas kiek supratau),pirma karta leisiu bossui karaliauti virtuvej o poto ziuresim jei patiks ka darysiu :D skaniu sapniuku!

#17 Toma

ItaLietuver

• Lombardia
  • 2.594 Pranešimai
  • Language:

Parašė 29 kovo 2007 - 22:59

View PostLinute*, on Mar 28 2007, 23:13, said:

Nagi nagi ka gaminsi? :whistle: as tai atsivezus labai Lietuviska receptu zurnala is IT:) Viskas is bulves :whistle: :woohoo: jau susizymejom ka gaminsimes. O vat rytdienai laukia naujiena- sugo di noci (riesutu padazas kiek supratau),pirma karta leisiu bossui karaliauti virtuvej o poto ziuresim jei patiks ka darysiu :D skaniu sapniuku!

Labai skanus tas sugo di noci :D Buvau parsivezus, tai apsilaizydama susveiciau!! Sekmes gardziuojantis!! Grizdama irgi prisivesiu padazu visokiu kad pavydeti nereiketu :D :D

#18 Lituana de Roma

Newbie

• Lazio
  • 16 Pranešimai
  • City:Roma
  • Province:Roma (Lazio)
  • Language:

Parašė 30 kovo 2007 - 04:33

View PostLiepa, on Mar 27 2007, 16:33, said:

Pripratau prie itališkų pusryčių.Negalėčiau dabar pusryčiams valgyti, pvz., vakarykščių kotletų. :D

Labutis dar karta,

Man pirmais metai labai sunku buvo vakarieniauti 9 val vakaro ir pilnu pilvuku i lova verstis....ui ui ui buvau palikus meskute ... paskui pripratau...ryte nieko nevalgau, nes vakariene dar virskinu :D , apie 10-11 val italiski pusryciai, cappuccino e cornetto arba caffèlatte. Pietums (apie 13.30 )salotos su tunnu ir vakare apie 20.00 pirmas arba antras patiekalas. Atpratau valgyti ir vakarykscius patiekalus, ismokau gaminti tiek kiek reikia, nei daugiau nei maziau...maniskis nevalgo nei sausainiu is praeitos dienos, jei nesupakuoti...jei prisistatyciau su vakaryksciais kotletais jis manes paprasciausiai nesuprastu :whistle:

#19 Lituana de Roma

Newbie

• Lazio
  • 16 Pranešimai
  • City:Roma
  • Province:Roma (Lazio)
  • Language:

Parašė 30 kovo 2007 - 04:51

View Posthelga, on Mar 28 2007, 15:26, said:

kaip gerai, kad uzvedet sita tema. as irgi galvojau, sakau trunka virtuvines temos siam forume, o matai ir kazkas perskaite mano mintis.
Kalbant apie pusrycius as irgi pripratau prie italisku, is pradziu geriau arbata su sausainiais,ar fete biscottate su uogiene, o dabar geriu ir piena tik dadedu kavos, nes baltas ir + siltas priemena darzelio laikus. o sarasa megstamiausiu patiekalu tai butu ilgas, nes cia daug kas labai skanu. aisku: gelato, kava, pasta, pica, saldumynai, juros gerybes, basilico, suriai, aliejuss. Man skaniausia pica tai vegetariska( vegetariana) pomodoru tyre , mozarellos suris, plonai pjaustyti baklazanai cukinijos, paprikos kepti krosnyje , plius ant virsaus rucola,ir toks zalias padazelis su aliejumi ir petrazolemis......ummmmmm
butu galima be galo kalbetis apie italiska virtuve.........
iki

Labutis Helga,

Man tai labai patinka pietums pasidaryti avocado e gamberetti....perpjaunu isilgai per puse avokada, isimu kaula, ir praplatinu duobele palikta nuo kaulo, ten desiu gamberetti. Pasiruosiu atskirai salsa rosa : majonezas sumaisytas su ketcupu ir trupuciu prezzemolo, lasiukas degtines ar romo (nebutina) ir sumaisau su gamberetti. Paskui sudedu gamberetti tame padaze i advokato duobeleir ...skanaus!!! hmmmmmmmm...buooono!!!!

Arba tagliatelle zucchine e pinoli con un goccio di panna.....ne vogliamo parlare? Labai skanu,,,,kai atvaziuosit i Roma pakviesiu i svecius :D

Kazko valgyt uzsinorejo............. :D

Labanakt!

#20 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 30 kovo 2007 - 09:07

View PostToma, on Mar 29 2007, 22:59, said:

Labai skanus tas sugo di noci :D Buvau parsivezus, tai apsilaizydama susveiciau!! Sekmes gardziuojantis!! Grizdama irgi prisivesiu padazu visokiu kad pavydeti nereiketu :blink: :whistle:

Vakar pietums pagamino chefas tikrai skanu sugo di noci :D pirma karta ragavau :blush:
realiai atrodo, kas tie riesutukai, bet taip sociai pavalgiau :woohoo:
Gaila ne pati dariau :blush: receptuko neparasysiu :woot_jump:
vakare dariau pizza (darbo diena.. su pirktine tesla :blush: ).. pagyrimas maximai, kad pagaliau radom pizzine mozarella (Lietuviska) :whistle:
x:Lituana de Roma, gerai pasakyta apie velyvas vakarienes :laugh: mes jau iki tiek nepatempiam, kai 12h. priversti pietus valgyti, o ne pusryciauti... nors visko buna :whistle:
O kas del vakaryksciu patiekalu... tai pasidarai puoda ragu. Vienai dienai paruosi lasagne, kitai dienai paprastai pasta su ragu ir vat tau visos savaites meniu :woohoo: uzsiknisciau jei kiekviena karta del 2g. ragu reiketu prastoveti prie virykles po 3h. :laugh: o man lasagne taip skanu, galeciau valgyti ir valgyti :D
skanaus :D