Warning: Illegal string offset 'html' in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php on line 926

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 110

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141
italiska virtuve - ItaLietuva Forum - Puslapis 6

Peršokti prie turinio

italiska virtuve

111 atsakymai šioje temoje

#101 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • City:druskininkai
  • Province:Druskininkų r. (Alytaus)
  • Language:

Parašė 12 kovo 2009 - 22:10

:evil: :evil: :evil:
ten yra paprastos bandeles ir bandeles su pudingu jami jami jami...... <_<
uzsiregistruok suspermama.lt as is ten visus receptus jamu :evil:

#102 Reinekis

Minties galiūnas demokratijos tėvas žmogus artimas imperatoriui

• Kauno
  • 1.709 Pranešimai
  • City:Kaunas
  • Province:Kauno m. (Kauno)
  • Language:

Parašė 13 kovo 2009 - 20:12

Rodyti pranešimąmonikute, Mar 12 2009, 21:10, pasakė:

:laugh: :laugh: :whistle:
ten yra paprastos bandeles ir bandeles su pudingu jami jami jami...... :D
uzsiregistruok suspermama.lt as is ten visus receptus jamu :woohoo:

Na dar paisiulyk nagu lako nusipirkti :woohoo: Bijau, kad ten uzsiregistraves, susirgsiu ginofobija, jeigu dar nesergu :kiss:

#103 Una Donna

Rookie

• Šiaulių
  • 70 Pranešimai
  • City:Lituania
  • Province:Joniškio r. (Šiaulių)
  • Language:

Parašė 11 birželio 2010 - 04:45

Žinot ką? Ogi pradėjau rašyt kulinarinį tinklaraštį, nu pati nežinau, kas čia man užėjo... bet yra toks. "Septyni virtieniai" vadinasi, kviečiu užsukti www.7ravioli.com
Kai kuriuos receptus atseit verčiau į italų, bet nenusižvenkit iš mano italų kalbos, man bais lėtai sekasi mokytis.
Gal kas norėtų pabūt mano tinklaraščio bendrininkais? Gražiai nufotografuotumėt ką pagaminot ir kartu su aprašymu atsiųstumėt 7ravioli(eta)gmail.com
Kaip recepto autorius būtumėt nurodytas jūs, o aprašymą bendrom jėgom pritemptume prie tinklaraščio stiliaus.
Darom?

#104 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • City:Vilnius
  • Province:Vilniaus m. (Vilniaus)
  • Language:

Parašė 11 birželio 2010 - 11:05

Brava!!! Faina idėja!!! :thumbsup:
Man buvo tas pats po filmo "Julie & Julia" :woohoo:
Tik aš fotografavau ir valgiau :laugh:
Aš galiu su malonumu prisidėti :laugh:
Mintis šovė, kad galėtumėm kartu ir gaminti, ir patirtim dalintis, ir maisto fotografijos pamokyčiau.
Pas mus namie gero maisto mylėtojai visada laukiami ;) :evil:

#105 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • City:Hudds
  • Province:-- OTHER --
  • Language:

Parašė 11 birželio 2010 - 14:53

VirtIEniai čia kas? ar čia su klaida? ;) ar čia aš lietuviškai nebemoku? :evil: nes labai galimas daiktas :laugh:

#106 Una Donna

Rookie

• Šiaulių
  • 70 Pranešimai
  • Language:

Parašė 14 birželio 2010 - 11:07

Rodyti pranešimąOriginal Is Always Best, Jun 11 2010, 05:53, pasakė:

VirtIEniai čia kas? ar čia su klaida? ;) ar čia aš lietuviškai nebemoku? :evil: nes labai galimas daiktas :laugh:

Original, pala pala pala... kai nuvyksti į Žagarę, tai tau ką, virtinius be -IE -išverda? Mūsų krašte tik virtieniai!
Cha, dar nemačius šios tavo žinutės, kaip tik virtIEnių temą savo bloge išplėtojau: http://www.7ravioli....rske-lasinukai/

Lina, smagu, kad prisidėsi! Kartu gaminti būtų išvis super, bet gali būti logistinių sunkumų, nes aš gyvenu Joniškyje, o tu turbūt ne?
Bet internetas naikina atstumus, todėl virtualiai bendradabriauti galėtume facile.

#107 Reinekis

Minties galiūnas demokratijos tėvas žmogus artimas imperatoriui

• Kauno
  • 1.709 Pranešimai
  • City:Kaunas
  • Province:Kauno m. (Kauno)
  • Language:

Parašė 15 birželio 2010 - 14:23

Varškė su lašiniais tai tas pats, kas obuolių sultys su grietine :evil: Na o kalbant apie virtus lašinius, tai galiu pradėti gaukčioti vien ilgiau pagalvojęs apie juos arba nuo jų kvapo ;)

#108 Una Donna

Rookie

• Šiaulių
  • 70 Pranešimai
  • Language:

Parašė 19 birželio 2010 - 03:37

Gerai gerai gerai, prižadu nebekalbėt.
Kviečiu prisijungti prie mano tinklaraščio su kokiu nors patiekalu, nuo kurio nežiaukčioji.

#109 Una Donna

Rookie

• Šiaulių
  • 70 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 birželio 2010 - 18:44

ar dar galima man save pareklamuot?
Mano labai asmeninis įspūdis apie Italijos virtuvę ---> http://www.7ravioli....alijos-virtuve/
jau kas kas, o šio forumo publika tikrai turėtų ką pridurti į temą

#110 italico

Expert

• Veneto
  • 708 Pranešimai
  • City:Mel (BL) e Panevezys
  • Province:Panevėžio m. (Panevėžio)
  • Language:

Parašė 04 liepos 2010 - 12:53

atsiprasau mergaite, ma perchè non scrivete un po' in italiano per me povero litualiano ignorante?? :whistle:
non è un argomento solamente femminile quello della cucina...i tempi sono cambiati :)

#111 icekemia

ItaLietuver

• Vilnius
  • 3.250 Pranešimai
  • City:Vilnius
  • Province:Vilniaus m. (Vilniaus)
  • Language:

Parašė 04 liepos 2010 - 13:23

italico, sto forum praticamente è solo italiano perché dove qualcuno comincia a scrivere in lituano arriva subito qualcuno a chiedere la traduzione
non va bene, le alternative sono due:
1) aprire un topic analogo in italiano
2) imparare il lituano
altrimenti perde significato l'idea di un forum bilingue :)

#112 italico

Expert

• Veneto
  • 708 Pranešimai
  • City:Mel (BL) e Panevezys
  • Province:Panevėžio m. (Panevėžio)
  • Language:

Parašė 04 liepos 2010 - 16:57

Rodyti pranešimąicekemia, Jul 4 2010, 12:23, pasakė:

italico, sto forum praticamente è solo italiano perché dove qualcuno comincia a scrivere in lituano arriva subito qualcuno a chiedere la traduzione
non va bene, le alternative sono due:
1) aprire un topic analogo in italiano
2) imparare il lituano
altrimenti perde significato l'idea di un forum bilingue :)

hai perfettamente ragione, ammetto la mia ignoranza per la seconda volta :whistle:
il problema è che mi innervosisco perchè capisco poco e mi interessano tutti gli argomenti, ma non faccio niente per cambiare la situazione...in poche parole sono pigro :laugh:
come non detto, scusatemi per la richiesta :laugh: