Warning: Illegal string offset 'html' in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php on line 926

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 110

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141
italiska virtuve - ItaLietuva Forum - Puslapis 2

Peršokti prie turinio

italiska virtuve

111 atsakymai šioje temoje

#21 helga

Newbie

• Toscana
  • 32 Pranešimai
  • City:Italia
  • Province:Livorno (Toscana)
  • Language:

Parašė 30 kovo 2007 - 16:17

Labutis Lituana de Roma, Linute ir visos kitos,
aciu uz pakvietima i svecius, jei kada busim Romoj tai ateisim paragauti pastos con zucchini. As irgi toki panasu darau, o del avokado recepto reikes pabandyti. skaniai atrodo...
Kas liecia ragu as jo beveik niekada ir nedarau, nes reikia labai ilgai ji virti, nusibosta. tai einu pas uosvienyte lasaniju ir pasta al ragu valgyti, nes ji labai skaniai daro.
Maniskis tai visai irgi pusryciu namie nevalgo, eina i bara arba darbe geria kava, o savaitgaliais tai butinai pusryciauja bare su capuccino e briosches.
Teisingai, kad italai labia yra griezti su valgymo laiku, vakariene man irgi gal kiek per velu, bet kai dirbi beveik iki 19h kol paskui parsigauni namo, vaikus susirenki ir kol vakariene paruosi tai min ir ateina 20 ar net 20.30.
Savaitgalis ant pat nosies, ka planuojat skanaus sekmadieni gaminti??? pas mane tai bus biski draugu rytoj ant vakarienes, reikia menu sugalvoti, paskui parasysiu ka skanaus pagaminau....
iki
Helga

#22 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • City:druskininkai
  • Province:Druskininkų r. (Alytaus)
  • Language:

Parašė 31 kovo 2007 - 19:17

mano vienas receptukas is stebuklingos knygeles..... :D kuri tik parasius jums eisiu daryti :woot_jump: tai va...................rasysiu originalo kalba :D

125 gr. di cheddar garttugiato
25 gr. di grana grattugiato
1 cipolla tritata
1 peperone rosso tritato
100 gr di pancetta dolce tritata
15 gr prezzemolo tritato
375 gr di farina autolievitante
1 cucchiaino di sale
60 gr di burro a cubetti
315 ml di latte scremato
2 cucchiai di olio d`oliva

teslai miltus(lt miltai + sausos mieles :D ) ir sviesta kubeliais pirstu pagalba sutriname iki kol pasidarys panasiai pane gratugiato :whistle: viduri padarom duobute ir pilam silta piena, gerai isminkom iki vientisos mases. tesla turi buti minksta ir elastine :whistle: ( liscia ed elastica). tesla iskociojam 50 x 25 cm. dedam ismaisyta idara, suvyniojam kaip vyniotini ir galus sujungiam darydami ziedo forma (richiudete il rotolo a forma di anello) orkaite ikaitinta 200 laipsniu. kepam 15 min paskui sumazinam iki 180 laipsniu ir kepam dar 20 min. skanaus. jei kas kepsite tai butinei :blink: parasykite ar buvo skanu :whistle: :woohoo: :D

#23 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 31 kovo 2007 - 21:15

na va, jau kepa...... pamirsau pamineti, kad vietoj pancetos dedu virta utenos desra :D , man taip truputi skaniau....ir dar pamirsau parasyti, kaip padaromas ziedas, tai paeme zirkles ikerpame krastus mazdaug kas 3-5 cm, kad graziai iskiltu.... iskepta kepini aptepame alyvu aliejum :D

#24 Audrey

Expert

• Vilniaus
  • 944 Pranešimai
  • City:Vilnius/Roma/Milano
  • Province:Vilniaus m. (Vilniaus)
  • Language:

Parašė 31 kovo 2007 - 22:29

man labiausiai patinka italiski saldumynai,lasagne ir ju daromi makaronai ivairus...bei darzoves mmmm...
o nemegstu juru gerybiu :F feee

#25 capovillaggio

Newbie

• Inactive
  • Akis
  • 47 Pranešimai
  • City:Quinzano D'oglio
  • Province:Brescia (Lombardia)
  • Language:

Parašė 13 balandžio 2007 - 14:49

:P io faccio il cuoco....se vi serve un consiglio..... :(

#26 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 22 balandžio 2007 - 23:17

:D ciao capo, pure io cuoca

#27 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 24 balandžio 2007 - 19:57

va, vakarieniai issiviriau grikiu koses. super! mano mylimiausia kose ;) bet pastebejau tokia tendencija :laugh: kad labai retas kuris mano darbe megsta grikiu kose. net nustebau. visada galvojau kad grikius megsta visi...... :laugh: o kaip jus, megstate?

#28 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • City:Vilnius
  • Language:

Parašė 25 balandžio 2007 - 08:58

Kiek zinau italu virtuvej sitas produktas nedominuoja :laugh:
isvis jauciu pripazista tik "bulviu kose" :laugh:
as asmeniskai grikius valgau tik su pienu :laugh: kitas klausimas, kad piena geriu tik per sventes ;) muuuu..

#29 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 25 balandžio 2007 - 22:54

tai ir pas tave grikiai retenybe ant stalo reisias :laugh: ;) nagi nagi. :laugh: :woohoo:

bet nusipirkti italijoj grikiu jokia problema, tik reik zinoti spec parduotuve. mano drauges mama atrado ir perkasi ten sekmingai grikius :laugh:

#30 Lenciajka

Newbie

• Vilniaus
  • 33 Pranešimai
  • Language:

Parašė 03 gegužės 2007 - 17:01

Rodyti pranešimąlunita, Mar 27 2007, 17:08, pasakė:

pizza coc tono :woohoo: + svogunai, paskui su grybais. dar nieko su vistiena :laugh:

laba,
ar tu kada matei tikra italishka pizza su vistiena? :laugh: (ash chia ne piktai :laugh: ) kiek teko gyvent Italijoj....neradau su vistiena... :pappa: o gaila....skanu gi.... o man tai ju alyvuoges patinka....ypach tos marinuotos...zhalios :) :smartone: ir dar duona... ta kur ish Puglios... su alyvuogiu aliejum + pomidorai...

#31 Toma

ItaLietuver

• Lombardia
  • 2.594 Pranešimai
  • City:Milano
  • Province:Milano (Lombardia)
  • Language:

Parašė 03 gegužės 2007 - 18:13

Rodyti pranešimąlenciajka, May 3 2007, 17:01, pasakė:

ir dar duona... ta kur ish Puglios... su alyvuogiu aliejum + pomidorai...

Panašu į bruschetta :pappa:

#32 Gin

ItaLietuver

• Piemonte
  • 1.813 Pranešimai
  • City:Torino
  • Province:Torino (Piemonte)
  • Language:

Parašė 03 gegužės 2007 - 20:06

Aš atsimenu, kad valgiau focaccia su pomidorais, irgi labai skani... :pappa:

#33 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 03 gegužės 2007 - 22:37

hmz., juk kiekvienm regione truputi virtuve skiriasi. as tai valgiau pizza su vistiena, tin non mi ricordo pavadinimo.............. :pappa:

#34 giorgio

ItaLietuver

• Piemonte
  • 2.087 Pranešimai
  • City:Torino
  • Province:Torino (Piemonte)
  • Language:

Parašė 03 gegužės 2007 - 23:48

Rodyti pranešimąlunita, May 3 2007, 21:37, pasakė:

hmz., juk kiekvienm regione truputi virtuve skiriasi. as tai valgiau pizza su vistiena, tin non mi ricordo pavadinimo.............. :pappa:

uhm se ho capito protebbero essere "petti di pollo alla pizzaiola"

#35 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 04 gegužės 2007 - 00:04

podarsi :pappa: :laugh: :) :smartone:

#36 Lenciajka

Newbie

• Vilniaus
  • 33 Pranešimai
  • Language:

Parašė 04 gegužės 2007 - 13:08

Rodyti pranešimąlunita, May 3 2007, 22:37, pasakė:

o man nepasiseke :) ...niekur neradau...nors atrodo beveik visur Italijoj buvau... bet pizza su Vistiena skanu :smartone: ir dar man patinka pasta con tonno...ir su visom imanomom juros gerybem...... dar ..."pasta al forno"...parmigiana di melanzane.......tiesa, dar ju vynas lb skanus... ir dar zhiauriai patinka insalata di riso.... shiaip daug skaniu dalyku turi...nium...gal ash chia net persistengiau :laugh: a.... dar visai pamirshau.... lb skanu pesto genovese... tas zhalias.. kcal daug... bet atsispirti neimanoma :laugh:

#37 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 06 gegužės 2007 - 01:08

kas tos kolorijos, tik isbegioji ir viskas :blush:

#38 flexy

Newbie

• Lombardia
  • 2 Pranešimai
  • City:Milano
  • Province:Milano (Lombardia)
  • Language:

Parašė 23 gegužės 2007 - 20:26

man tai salami, polipo cotto, scampi crudi ir catalana :)

#39 DevilAngel

Newbie

• Veneto
  • 16 Pranešimai
  • City:Padova
  • Province:Padova (Veneto)
  • Language:

Parašė 24 gegužės 2007 - 20:28

o man skaniausia lietuviski cepelinai :whistle: Atsibodo tos pastos kiekviena diena :woohoo: O pica visada gerai :)

#40 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 24 gegužės 2007 - 22:48

na cpelinai, pries juos tai niekas neatsispiria........jiems nera lygiu :)