Warning: Illegal string offset 'html' in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php on line 926

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141
italiska virtuve - ItaLietuva Forum - Puslapis 3

Peršokti prie turinio

italiska virtuve

111 atsakymai šioje temoje

#41 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • City:Vilnius
  • Province:Vilniaus m. (Vilniaus)
  • Language:

Parašė 25 gegužės 2007 - 11:07

Rodyti pranešimąflexy, May 23 2007, 20:26, pasakė:

man tai salami, polipo cotto, scampi crudi ir catalana ;)

o kas tas polipo cotto? scampi crudi ir catalana? :whistle:

#42 DevilAngel

Newbie

• Veneto
  • 16 Pranešimai
  • City:Padova
  • Province:Padova (Veneto)
  • Language:

Parašė 25 gegužės 2007 - 18:06

Rodyti pranešimąLinute*, May 25 2007, 10:07, pasakė:

o kas tas polipo cotto? scampi crudi ir catalana? ;)

polipas manyciau astunkojis toks, virtas, scampi tai veziai, o catalana - tai desertinis kremas . Ar klystu?

#43 ccf

Newbie

• Kauno
  • 6 Pranešimai
  • City:Kaunas
  • Province:Kauno m. (Kauno)
  • Language:

Parašė 27 gegužės 2007 - 07:44

Sveiki ir sveikos! Esu naujokė čia ir turiu su liūdesiu prisipažint, kad po tikros itališkos picos, Lietuvoje niekur nerandu tokios skanios! :nyam: Gal kartais žinote, kur galima aptikti kažką panašaus?

#44 Gin

ItaLietuver

• Piemonte
  • 1.813 Pranešimai
  • City:Torino
  • Province:Torino (Piemonte)
  • Language:

Parašė 27 gegužės 2007 - 10:10

Rodyti pranešimąccf, May 27 2007, 07:44, pasakė:

Sveiki ir sveikos! Esu naujokė čia ir turiu su liūdesiu prisipažint, kad po tikros itališkos picos, Lietuvoje niekur nerandu tokios skanios! :D Gal kartais žinote, kur galima aptikti kažką panašaus?

Sveika! :)
Kažką panašaus buvau aptikusi Pomodoro picerijoj, man ten picos padas priminė itališkąjį... :nyam:

#45 ccf

Newbie

• Kauno
  • 6 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 gegužės 2007 - 10:27

Rodyti pranešimąGin, May 27 2007, 10:10, pasakė:

Sveika! :)
Kažką panašaus buvau aptikusi Pomodoro picerijoj, man ten picos padas priminė itališkąjį... :nyam:

O tai čia Vilniuj? Aš Kaune gyvenu :D Va, būtent dėl to pado ir matau problemas.

#46 Gin

ItaLietuver

• Piemonte
  • 1.813 Pranešimai
  • City:Torino
  • Province:Torino (Piemonte)
  • Language:

Parašė 27 gegužės 2007 - 10:40

Rodyti pranešimąccf, May 27 2007, 10:27, pasakė:

O tai čia Vilniuj? Aš Kaune gyvenu :whistle: Va, būtent dėl to pado ir matau problemas.

Čia Vilniuj.. Kaune neįsivaizduoju... :D
Bus tau proga į Vilnių atvažiuoti! :)

O šiaip skaičiau apie italų piceriją Kaune, Laisvės alėjoje man atrodo..
Va, radau tą straipsnį :nyam: http://www.lietuviams.com/index.php?user_s...=44&itemID=2140

#47 ccf

Newbie

• Kauno
  • 6 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 gegužės 2007 - 11:15

Rodyti pranešimąccf, May 27 2007, 10:27, pasakė:

O tai čia Vilniuj? Aš Kaune gyvenu :nyam: Va, būtent dėl to pado ir matau problemas.

Ačiū, Gin. Reiks pabandyti. Paskutiniu metu buvau taip nusivylusi picomis Lietuvoje, kad jau neatsimenu, kada valgiau...

#48 Toma

ItaLietuver

• Lombardia
  • 2.594 Pranešimai
  • City:Milano
  • Province:Milano (Lombardia)
  • Language:

Parašė 27 gegužės 2007 - 21:19

Rodyti pranešimąccf, May 27 2007, 11:15, pasakė:

Ačiū, Gin. Reiks pabandyti. Paskutiniu metu buvau taip nusivylusi picomis Lietuvoje, kad jau neatsimenu, kada valgiau...

Patvirtinu, kad 'Pas Paolo' ir 'Bella Italia' picos gana panasios i tas italiskasias, zymiai skanesnes uz lietuviskaji varianta :nyam: O ypac padas. Pries pora savaiciu, kai buvau Kaune, buvo akcija, kad visos vidutines picos po 9Lt, o dideles po 11Lt, gal dar ir dabar tebevyksta, taigi puiki proga nueiti isbandyti :)

#49 DevilAngel

Newbie

• Veneto
  • 16 Pranešimai
  • City:Padova
  • Province:Padova (Veneto)
  • Language:

Parašė 06 birželio 2007 - 16:41

man Kaune pacios skaniausios picos Milano picerijoj :rolleyes: Toks saldus tas padas niam niam, o dar su vistiena..nors Italijoj niekur nera picos su vistiena ;)

#50 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 24 liepos 2007 - 18:20

kas rusiškai supranta ;)

#51 Sita

Rookie

• Vilniaus
  • 96 Pranešimai
  • Language:

Parašė 25 liepos 2007 - 10:05

tikriausiai nesu patriote, tad lietuviskus cepelinus tikrai iskeisciau i kazka italisko...
pasipirsau saviskiui kai jis man padare makaronus su virtom bulvem ir kazkokiu italisku specifiniu zaliu augalu ;)

[quote name='Lituania' post='30108' date='Jul 24 2007, 09:20 ']
kas rusiškai supranta :laugh:[/quote]

as ti visa sita ju serija perziurejau :whistle: radau pries pora menesuku, tai dabar kiekviena diena taip darbe bandau linksmintis :whistle: jegele, nors labiausiai man patikti :

[url="http://www.youtube.com/watch?v=fXmgM-IeRMU"]http://www.youtube.com/watch?v=fXmgM-IeRMU[/url]

#52 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 25 liepos 2007 - 11:31

ahi ahai ahi... :whistle:
Visų pirmą galėtumem pašnekėti kas yra lietuviška ir ar tai išvis svarbu mūsų visuomenei ir kultūriniam mentalitetui...
Kas yra lietuviška virtuvė? gal kažkada buvo, o dabar pasidaro totali beždžionių virtuvė... aišku atviros sienos, atvira visuomenė, atviras šaldytuvas :whistle: ir kažkodėl labai daug metų mes (Lietuva) esame įtakojama kitų kultūrų ir politinių srovių ;) sovietų smaugimas atbukino moteris, kad išaugom kaip monstrai, kurie tik jaučia poreikį užkimšti savo skrandžius, o kūrybiškumui ir pačio proceso - gamybos malonumui nebeliko vietos :whistle:
Bet turiu dar kitą klausimą..? nuo kada patiekalas tampa tradiciniu tautos patiekalu? po 30-50 metų kaip cepelinai? :whistle: joa mes tikrai esame jauna tauta... su jaunom svetimom tradicijom... toks jausmas...
Pasaulis yra toks... Viskas jungiasi... tai tuoj ir nebeturėsim nieko ką galėtumėm vadinti individualu. O ir nebėra tikriausia tokios vertybės... ir tikslo...
Sukau ratais apie Vilnių ir kas man pasirodė verta tradicinio vardo "VILNIAUS DUONA" nuo 1882 metų maitina kiekvieną mūsų ir suteikia nuostabų aromatą miestui :whistle:
Kas Jums atrodo yra lietuviška virtuvė? :laugh:

#53 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • City:Hudds
  • Province:-- OTHER --
  • Language:

Parašė 25 liepos 2007 - 11:45

Linu, ar tamsta tik ne i gryna offtopika pasukot :whistle: temoj italijos vardas, o tamstai nacionalizmai :whistle: anyway, paskaiciau kelis sio puslapio poustus, tai apie Paolo dar gera zodi pridursiu, kad ten tiramisu labai skanus su daug daug gretineles ;) Kai atnese pilna lekste, tai pagalvojau, ar tai tikrai uz 6lt :whistle: O lietuviska virtuve.. Megstamiausias dalykas - zemaiciu blynai :woohoo: ypac mokykloj skanius darydavo :whistle: Hm neprisimenu, kada juos valgiau paskutini karta :whistle: turbut ryt reix pabandyt pasidaryt :laugh:

#54 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 25 liepos 2007 - 11:50

Pratrūkau :laugh: atsiprašau ;)
einu lasagnes valgyti... pridarėm visą blėtą, tai visą savaitę teks valgyti :whistle:
ooooooooooooooooi kaip noriu mamos cepelinų :whistle: :whistle: :whistle: arba močiutės bulvinių blynų :whistle: :woohoo: :blink: mamma mia kokia aš alkana...

#55 Sita

Rookie

• Vilniaus
  • 96 Pranešimai
  • Language:

Parašė 25 liepos 2007 - 12:34

siulau kai isikursiu vilniuje padaryti tokia "pigiu" vakara :whistle:)
kas nori, ka nori atsinesa
aisku as iskart nusimuilinu ir savo amorcikuj liepiu kanors italisko skanaus padaryt.... :laugh:))

Rodyti pranešimąLituania, Jul 25 2007, 02:50, pasakė:

Pratrūkau ;) atsiprašau :woohoo:
einu lasagnes valgyti... pridarėm visą blėtą, tai visą savaitę teks valgyti :P
ooooooooooooooooi kaip noriu mamos cepelinų ;) :woohoo: :woohoo: arba močiutės bulvinių blynų :woohoo: :woohoo: :woohoo: mamma mia kokia aš alkana...

vilniaus duona.... del to kazkaip i vln netraukia, kaip as ten be klaipedos duonos :blink:((((

kazkada buvau internacionalinej stovykloj ir per tautu pristatymo vakara ant lietuvisko stalo buvo gerai zinomas "skruzdelynas" "trejos devynerios" bei saltibarsciai :whistle: cepelinu kazkaip nebuvo...

Rodyti pranešimąLituania, Jul 25 2007, 02:31, pasakė:

ahi ahai ahi... :mellow:
Visų pirmą galėtumem pašnekėti kas yra lietuviška ir ar tai išvis svarbu mūsų visuomenei ir kultūriniam mentalitetui...
Kas yra lietuviška virtuvė? gal kažkada buvo, o dabar pasidaro totali beždžionių virtuvė... aišku atviros sienos, atvira visuomenė, atviras šaldytuvas :whistle: ir kažkodėl labai daug metų mes (Lietuva) esame įtakojama kitų kultūrų ir politinių srovių ;) sovietų smaugimas atbukino moteris, kad išaugom kaip monstrai, kurie tik jaučia poreikį užkimšti savo skrandžius, o kūrybiškumui ir pačio proceso - gamybos malonumui nebeliko vietos :P
Bet turiu dar kitą klausimą..? nuo kada patiekalas tampa tradiciniu tautos patiekalu? po 30-50 metų kaip cepelinai? :blink: joa mes tikrai esame jauna tauta... su jaunom svetimom tradicijom... toks jausmas...
Pasaulis yra toks... Viskas jungiasi... tai tuoj ir nebeturėsim nieko ką galėtumėm vadinti individualu. O ir nebėra tikriausia tokios vertybės... ir tikslo...
Sukau ratais apie Vilnių ir kas man pasirodė verta tradicinio vardo "VILNIAUS DUONA" nuo 1882 metų maitina kiekvieną mūsų ir suteikia nuostabų aromatą miestui :whistle:
Kas Jums atrodo yra lietuviška virtuvė? :whistle:

#56 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • Language:

Parašė 25 liepos 2007 - 12:47

Joa as ir uz nestinuka :laugh: o kada tu vilniuj isikursi? :whistle: O vilniaus duona, jusu ziniai, yra suomiu duona :whistle: keletas draugu is suomijos cia net dirba, nes nuo kazkada vilniaus duona priklauso suomiu kompanijai ;) va jums ir po tradiciju :whistle:

#57 Sita

Rookie

• Vilniaus
  • 96 Pranešimai
  • Language:

Parašė 25 liepos 2007 - 12:52

ce tai klausymas kada as isikursiu :whistle:
kita savaite paskutine kaip klaipedos sedziu, bet juk negrazu svecius kviestis ir ant zemes sodinti ;)
as sita minti isrutuliosiu ir atskira tema sukursiu kai jau lauksiu sveciu :woohoo:

Rodyti pranešimąght911, Jul 25 2007, 03:47, pasakė:

Joa as ir uz nestinuka :whistle: o kada tu vilniuj isikursi? :whistle: O vilniaus duona, jusu ziniai, yra suomiu duona :whistle: keletas draugu is suomijos cia net dirba, nes nuo kazkada vilniaus duona priklauso suomiu kompanijai :whistle: va jums ir po tradiciju :laugh:

#58 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • Language:

Parašė 25 liepos 2007 - 13:27

Okay ;) Susiradau recepta, po poros valandeliu baigiu darbini lodoriavima, tai eisiu bulviu ir farso pirkt :whistle:

#59 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 25 liepos 2007 - 15:44

Rodyti pranešimąSita, Jul 25 2007, 12:34, pasakė:

siulau kai isikursiu vilniuje padaryti tokia "pigiu" vakara ;))
kas nori, ka nori atsinesa
aisku as iskart nusimuilinu ir savo amorcikuj liepiu kanors italisko skanaus padaryt.... :whistle:))
vilniaus duona.... del to kazkaip i vln netraukia, kaip as ten be klaipedos duonos :woohoo:((((

kazkada buvau internacionalinej stovykloj ir per tautu pristatymo vakara ant lietuvisko stalo buvo gerai zinomas "skruzdelynas" "trejos devynerios" bei saltibarsciai :laugh: cepelinu kazkaip nebuvo...

Wow :P lauksim pakvietimo, Sita :whistle:
mes tokį balių šį savaitgalį darėm, patikėk ko tik neprivalgiau ;)
Riso tipo Milanese, zadziki (nežinau kaip graikiškai rašosi :P ), jautiena (labai subtiliai pagaminta :whistle: ) bulviniai, šonkauliukai.... alus... vynas... užkandėlės... ;) mamma mia kaip pagalvoju jei vėl taip kentėti reikėtų :whistle: sekančiai tokiai vakarienei reikia gerai pasiruošti :whistle:
Tomma, o čia tai viliojančiai tavo pakvietimas žemaičiams skamba :blink:

#60 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • Language:

Parašė 25 liepos 2007 - 16:26

Linu, ko norite, kad jums zmones darytu, ta ir jus patys jiems darykite :whistle: Kazko as tavam baliui tai nebuvau... Drauge mat vadinas ;)