Warning: Illegal string offset 'html' in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php on line 926

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 110

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141
Kelionė į Romą By Lunita - ItaLietuva Forum

Peršokti prie turinio

Kelionė į Romą By Lunita

36 atsakymai šioje temoje

#1 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • City:druskininkai
  • Province:Druskininkų r. (Alytaus)
  • Language:

Parašė 21 rugsėjo 2007 - 11:18

sveikos mergytes :) neitiketina ka as siandien padariau....... ogi uzsisakiau bilietus i roma............. negi as galejau uzspausti 352 lt. i roma ir atgal.........? as net pati savim stebiuosi kaip mano rankutes nepaklause proto viska susitvarke.......... :glass: ;) :whistle: :gathering:

#2 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • City:Vilnius
  • Province:Vilniaus m. (Vilniaus)
  • Language:

Parašė 21 rugsėjo 2007 - 11:24

:gathering: :D :P
wooooow!
tai gal tai padarei perskaicius mano zinute? ;) :whistle:
reklamos auka :glass: tai kada kelione? :) ilgam?

#3 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 21 rugsėjo 2007 - 11:54

nea............ as jau seniai zinojau sita triuka.................... ir jau kazkur savaite kaip varvinau seile del sitos keliones........ bet tik siandien ryzausi uzsakyti, nes zinot kaip buna, kuo ilgiau galvoji tuo greiciau isstvarsto tuos gerus pasiulymus :)

#4 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 21 rugsėjo 2007 - 15:46

Zino ta triuka daug, bet kas speja pasinaudoti? :) Tikriausia nevisi :glass:
Lunita, o kur atsakymai i mano klausimus? ;)

#5 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 21 rugsėjo 2007 - 21:55

jeigu del keliones tai....... isvykstu 12.05 ir gryztu 12.09 :glass: vaziuosim 4 koleges :) ;) :whistle: :gathering:

#6 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 24 rugsėjo 2007 - 09:04

:) Tai ka jau 4 merguzeles susiplanavo nuveikti?

#7 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 25 rugsėjo 2007 - 12:10

vaziuosim uzkariauti pasaulio :laugh: :whistle: :whistle: :laugh: :laugh: :)

#8 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 25 rugsėjo 2007 - 13:12

:laugh: :whistle: :whistle:
lunita, nieko sau ambicijos :laugh:
tai o jei rimtai :) Kur planuojates apsilankyti? ka kulturingo ir grazaus nuveikti? :laugh:

#9 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 25 rugsėjo 2007 - 21:32

romos senamiestis, dar nuvesiu i rojaus kampeli, nesvarbu kad bus gruodis... i san felicce circeo prie juros, tai latina kryptim................

#10 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 26 rugsėjo 2007 - 11:59

siandien jau krapstom pinigeliusis kojniu ir einam moketi uz bilietus :laugh: :) :laugh: :whistle: :whistle: :laugh:

#11 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 26 rugsėjo 2007 - 12:18

labas rytas tetos :laugh: netveriu savam kailyje, greiciau susimoketi uz bilietus ir kad zinociau kad jie jau mano........... :) tada galesiu svajoti apie kelione i roma........... :whistle:
gal kas viesbutuka papigiai zinot? nes mes tai keturiosia skrisim................ :whistle: :laugh: :laugh:

#12 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 26 rugsėjo 2007 - 15:12

:) tai ne e-bilietus pirkote?
kas Rojuje yra rojaus kampelis? :whistle: Parduotuves? :laugh:

#13 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 26 rugsėjo 2007 - 15:16

Labuka, lunita :) geras jausmas ania? kai kaily netveri :laugh:
tas pigiai viesbutis gali buti 100lt zmogui?

#14 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 26 rugsėjo 2007 - 23:21

Rodyti pranešimąLituania, Sep 26 2007, 15:16, pasakė:

Labuka, lunita :) geras jausmas ania? kai kaily netveri :whistle:
tas pigiai viesbutis gali buti 100lt zmogui?

linutia........ as jau ir viesbutuka radau ir uz viska jau susimokejome................. kaina buvo proto ribose ir kisenes aisku...... :whistle: bet vertejo tai padaryti, uzteko tik apsispresti per 1 min. ir apie pasekmes galvoti paskui.....extremalu.........bet man patinka . beliko sulaukti tos dienos :laugh: :laugh: :laugh: :blink:

#15 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 26 rugsėjo 2007 - 23:25

Rodyti pranešimąLituania, Sep 26 2007, 15:12, pasakė:

:whistle: tai ne e-bilietus pirkote?
kas Rojuje yra rojaus kampelis? :laugh: Parduotuves? :whistle:

kaip gaila bebutu..... ne e-bilietus...... mat lunita neturi kreditines korteles....... :) :laugh: teko brangiau bet grynais

jura man ten labai patiko....... :laugh: ir siaip labai grazu

#16 Vasara

ItaLietuver

• Lazio
  • 1.810 Pranešimai
  • City:prov. Rieti
  • Province:Rieti (Lazio)
  • Language:

Parašė 27 rugsėjo 2007 - 09:00

Labas lunita, galėsim Romoj susitikti kavos išgerti, jei aišku norėsi su manim. :)

#17 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 rugsėjo 2007 - 11:15

Rodyti pranešimąlunita, Sep 26 2007, 23:25, pasakė:

kaip gaila bebutu..... ne e-bilietus...... mat lunita neturi kreditines korteles....... :) :eek: teko brangiau bet grynais

jura man ten labai patiko....... :whistle: ir siaip labai grazu

:blink: lunitaaa, a akmens amziuj gyveni? :laugh:
kaip keliauti be kreditines korteles? :whistle: labai geras daiktas jei ka :laugh:
As pamenu kai buvau Romoj (pro masinos langa), juros neapziurejau, bet vietine fauna man minejo, kad Romoj jura nekokia... tipo juoda... purvina... gal cia vietom...? ar eilini karta jie "vertina" ka turi pasonej? :laugh:

#18 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 rugsėjo 2007 - 21:26

Rodyti pranešimąLiepa, Sep 27 2007, 09:00, pasakė:

Labas lunita, galėsim Romoj susitikti kavos išgerti, jei aišku norėsi su manim. :zan:

Liepa tai aisku kad noresiu su tavim susitikti, aisku jei tu noresi :wink2: :shocking: :shocking: :shocking: :shocking:
butinei :D atvykstu gruodzio 2.

Rodyti pranešimąLituania, Sep 27 2007, 11:15, pasakė:

:zan: lunitaaa, a akmens amziuj gyveni? :whistle:
kaip keliauti be kreditines korteles? :rolleyes: labai geras daiktas jei ka :unsure:
As pamenu kai buvau Romoj (pro masinos langa), juros neapziurejau, bet vietine fauna man minejo, kad Romoj jura nekokia... tipo juoda... purvina... gal cia vietom...? ar eilini karta jie "vertina" ka turi pasonej? :cheerful:

linute, kad man butinybes nebuvo kred. kortele isigyti...... o dabar jau matau kad ji man darosi reikalinga :shocking: bent jau kelioniu uzsakymui :woohoo: :woohoo:

#19 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 28 rugsėjo 2007 - 09:05

Rodyti pranešimąlunita, Sep 27 2007, 21:26, pasakė:

linute, kad man butinybes nebuvo kred. kortele isigyti...... o dabar jau matau kad ji man darosi reikalinga :rolleyes: bent jau kelioniu uzsakymui :whistle: :zan:

Spek kokiam tikslui as kredito kortele susiveikiau? :D keliones keliones keliones!
Mergaites, papasakokite ka nors grazaus apie Roma, kad uzsinoreciau ten vaziuoti LABAI LABAI :unsure:
Karta esu buvus, bet blanksta mano noras, viska metus, vel vaziuoti ten... :wink2: Prikelkite mane :cheerful:

#20 Vasara

ItaLietuver

• Lazio
  • 1.810 Pranešimai
  • City:prov. Rieti
  • Province:Rieti (Lazio)
  • Language:

Parašė 28 rugsėjo 2007 - 09:17

Rodyti pranešimąLituania, Sep 27 2007, 10:15, pasakė:

bet vietine fauna man minejo, kad Romoj jura nekokia... tipo juoda... purvina... gal cia vietom...? ar eilini karta jie "vertina" ka turi pasonej? :rolleyes:

Na na na, kur tau purvina jūra? :D Gal ties Fiumicino kur įteka Tevere, o šiaip kitur švaru. :cheerful:

Lunita, pasistengsiu susitikti. :wink2: