Warning: Illegal string offset 'html' in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php on line 926

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 110

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141
Lietuvaitėms "morčius"arba Itališkas "kabinimas" - ItaLietuva Forum

Peršokti prie turinio

Lietuvaitėms "morčius"arba Itališkas "kabinimas"

13 atsakymai šioje temoje

#1 icekemia

ItaLietuver

• Vilnius
  • 3.250 Pranešimai
  • City:Vilnius
  • Province:Vilniaus m. (Vilniaus)
  • Language:

Parašė 31 spalio 2008 - 14:55

Panele pasakė:

Lietuvaitės gražios ir lengvai prieinamos, dažnai tuo būna įsitikinę į mūsų šalį atvykstantys užsieniečiai. Ar taip yra iš tikrųjų? Ar užsieniečiui įsitempti lietuvaitę į lovą - kaip du pirštus apsiusioti? Portalo Panele.lt kalbinti pašnekovai ir atliktas tyrimas atskleidė šokiruojančią tiesą.

Girdėjo, kad lietuvaitės - lengvai prieinamos
Dvidešimtmetis picų kepėjas Francesco Lietuvoje dar tik du mėnesius, tačiau susipažinti su lietuvaitėmis ir išbandyti įvairiausių „kabinimo" būdų jam jau teko. „Rimtos merginos nesusiradau, tačiau pabendrauti pavyko tikrai ne su viena", - portalui Panele.lt pasakojo italas.
Susipažinti su lietuvaitėmis Francesco sako einantis į „Brodvėjaus pub'ą", „Pabo Latino, bet labiausiai jam patinka „Prospekto pub'as". Ten renkasi daug italų, su kuriais jis gali pabendrauti, o ir dirba tame pabe keli Francesco tautiečiai.
Dar prieš atvažiuodamas į Lietuvą vaikinas sakė manęs, kad lietuvaitės labai paprastos, lengvai prieinamos. Tačiau bent kol kas pastarasis mitas nepasiteisino.
„Kai pabe susipažindavau su merginomis ir pasakydavau, kad esu atvykęs iš Italijos, jos sakydavo: „Atvyko blablabla šou". Lietuvaitės tokios nuomonės, kad italai - tik gražiai kalba. (O kaip yra iš tikrųjų?) Kaip ir visur: visokių yra".

Nauja pažintis - kiekvieną vakarą
Paklaustas, ar iš tiesų lietuvaitės kariasi užsieniečiams ant kaklo ir jais naudojasi, Francesco tik purto galvą: „Kol kas, ačiū Dievui, manimi niekas nepasinaudojo. Kaip yra iš tikrųjų, nežinau".
Jo nuomone, lietuvaitės labai gražios, tik gaila, kad kai kurios nekalba nei itališkai, nei angliškai. „Angliškai kalbu, bet prastokai. Lietuviškai temoku porą žodžių. Nenuostabu, kad būna sunku bendrauti su merginomis. Kita vertus, kadangi mažai bendrauju, nė viena nespėja atsibosti", - privalumų keblioje situacijoje bando įžvelgti Francesco.
O ar sunku „pakabinti" lietuvaitę? „Nesunku, kartais užtenka tik žvilgsnio, nereikia nieko net sakyti".
Konkretaus skaičiaus, kiek jau spėjo merginų suvilioti, Francesco sako neturintis. Tačiau tikina kone kiekvieną mielą vakarą einantis į klubus ir pabus linksmintis. „Galima sakyti, kas vakarą - nauja pažintis".

Keli kokteiliai - ir mergina suviliota
Dar vienas italų restorano virtuvėje besisukiojantis devyniolikmetis Domenico antrina Francesco, sakydamas, jog neretai iškyla barjeras bendrauti - jis italas, o ne visos lietuvaitės moka angliškai.
Tačiau Domenico teko susiduri ir su dar viena problema. Palyginti su Francesco, jis neatrodo tikras italas, todėl iš merginų mažiau dėmesio sulaukia. „Būna netgi, kad prieina ir pradeda lietuviškai kalbėti, pamaniusi, jog aš lietuvis".
Domenico sako su merginomis kalbantis paprastai: paklausia iš kur ji, ką veikia, kiek metų, nepamiršdamas ir klausimų apie Italiją bei italus. Ar suveikia? Sako, dažniausiai taip.
(Daug pinigų per vakarą reikia išleisti, norint „pakabinti" lietuvaitę?) „Ne, nedaug. (Užtenka vieno kokteilio?) Na, ne vieno, kelių. Bet mes liepiam joms susimokėti. (Juokiasi.) (Ir taip iškart sutinka važiuoti kartu namo?) Taip pasisekė tik porą kartų".
Parsivesti merginas šiems italams vienas juokas - nuomojasi jie butus senamiestyje...

Visokių merginų būna
Dar pikantiškesnės informacijos portalui Panele.lt atskleidė nuolatinė minėto pabo lankytoja Sandra (tikrasis vardas redakcijai žinomas). Ji tvirtina ne kartą mačiusi, kaip lietuvaitės pačios kariasi užsieniečiams ant kaklo.
„Būna ten ne tik italų, bet ir turkų. Esu ne kartą mačiusi, kaip lengvai užsieniečiai „pakabina" lietuvaites. Nuperka kelis kokteilius ar sidro, ir merginos pačios siūlosi važiuoti pasismaginti. Baisu", - atvirauja Sandra.
„Visokių merginų būna: vienos tenori sekso, kitos „išmelžti" pinigų, trečios - susirasti vaikiną. Negalėčiau sakyti, kad renkasi vien lengvabūdės, yra ten ir normalių. O ir ne visos ateina užsienių „kabinti". Kai kurios linksminasi ir su lietuviais", - sako mergina.

Kokia publika renkasi?
Viename sostinės pabų apsilankė ir portalo Panele.lt žurnalistai.
Trečiadienis. Beveik vidurnaktis. Žmonių čia ne itin daug, bet šokių aikštelė pilna. Merginų kiek daugiau nei vaikinų, kurių dauguma - užsieniečiai. Matyti, kad čia tik kelios merginos, kurioms vos per dvidešimt, visos kitos - jaunesnės. Vyriškoji auditorija kur kas įvairesnė jau vien tautybės prasme. Amžius - nuo pilnamečių, iki tų, kuriems per keturiasdešimt. Beje, pastarieji - nepalyginamai drąsesni. Galbūt dėl to, kad labiau įkaušę.
Drąsiausios dėmesio ištroškusios merginos šoka ant specialiai prie baro įrengtų striptizo stulpų. Kaip padėką joms už tai į italą panašus vyriškis nuperka du bokaliukus alaus. „This is for you", - sako jis šokėjėlėms, kurios tik numoja ranka ir vienu ypu išgeria pusę bokalo alaus.
Prie tų pačių merginų nepamiršta kartkartėmis prisijungti ir du užsieniečiai, kurių amžius - apie keturiasdešimt. Merginos nerodo pernelyg didelio susidomėjimo jais, labiau įsijausdamos į patį šokį.

Ant kaklo kariasi ne tik užsieniečiams
Jaunesni užsieniečiai irgi nesnaudžia. Vienas peroksidu plaukus nusibalinęs vaikinas kone po kiekvieno šokio keičia partneres.
Merginos taipogi nesivaržo. Drąsos užtenka ir pačioms kviesti vaikinus šokti. Būti „pakabintam" teko ir Panele.lt žurnalistui.
„Einam šokti", - tempiasi į šokių aikštelę mergina, kuri, kaip vėliau paaiškėjo, - septyniolkmetė iš Anykščių.
Per rudens atostogas su geriausia drauge Vilniuje viešinti mergina šiame pabe - jau ketvirtą sykį. Priešingai nei jos draugei, kuri nepaleidžia iš glėbio „nukabinto" italo, jai lietuviai esą įdomesni nei užsieniečiai.

"Turiu merginą...", - paaiškinu jai. Bet, septyniolikmetė nenori paleisti, vis mesteldama nedviprasmiškas užuominas: „Su manim dėl nieko nesigailėsi".

#2 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • City:Hudds
  • Province:-- OTHER --
  • Language:

Parašė 31 spalio 2008 - 15:07

Nu va taip ir gyvenam :prr:
Atskleidė tiesą, kurią ir taip senai visi žinom.

Beje, o ką aš jums sakiau, turkai ir italai, puikus derinukas :prr: :prr:

#3 Vasara

ItaLietuver

• Lazio
  • 1.810 Pranešimai
  • City:prov. Rieti
  • Province:Rieti (Lazio)
  • Language:

Parašė 31 spalio 2008 - 19:25

Man ta tema jau atsibodusi ir įgrysusi.Ir dar - nuo kada italai taip "blizga" užsienio kalbų žinojimu? :prr: Tik "vargšės" lietuvaitės nemoka angliškai?Ai, koks žurnalas toks ir straipsnis.

#4 Teo

Expert

• Vilniaus
  • 584 Pranešimai
  • City:Cormano/Vilnius
  • Language:

Parašė 31 spalio 2008 - 20:55

wow boss non sapevo fossi abbonato a Panele :laugh: :laugh: :laugh:
Non mi è tutto chiaro, ma senza dubbio un pezzo di alto giornalismo ;)

ps Atsiprasau, gal "pausa birra" negalima kalbeti italiskai... ar galima?

#5 AlVit

ItaLietuver

• Veneto
  • 1.788 Pranešimai
  • City:Venexia
  • Province:Venezia (Veneto)
  • Language:

Parašė 31 spalio 2008 - 21:28

io lo vedrei in un nuovo topic a metà fra "cosa cerca l'italico pappagallo dalle ragazze lituane e cosa cercano incvece le ragazze lituane dallo straniero" ... se poi il punto di ritrovo è lo stesso ... niente di male ., ;)

#6 Reinekis

Minties galiūnas demokratijos tėvas žmogus artimas imperatoriui

• Kauno
  • 1.709 Pranešimai
  • City:Kaunas
  • Province:Kauno m. (Kauno)
  • Language:

Parašė 31 spalio 2008 - 22:59

Rodyti pranešimąOriginal Is Always Best, Oct 31 2008, 14:07, pasakė:

Beje, o ką aš jums sakiau, turkai ir italai, puikus derinukas ;) :laugh:

Tarpusavyje? :laugh: :laugh:

#7 DeaDelBaltico

Newbie

• Emilia Romagna
  • 6 Pranešimai
  • City:Bologna
  • Province:Bologna (Emilia-Romagna)
  • Language:

Parašė 01 lapkričio 2008 - 01:21

lietuvaites...angliskai kalba, bet prastokai..

Visiskas absurdas, tie patys italai net dvieju zodziu angliskai nemoka, tik apie kitus zino kaip burnoti...
kaip visada..

#8 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • Language:

Parašė 01 lapkričio 2008 - 14:19

Rodyti pranešimąTeo, Oct 31 2008, 20:55, pasakė:

wow boss non sapevo fossi abbonato a Panele :laugh: :laugh: :laugh:

geras :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Rodyti pranešimąReinekis, Oct 31 2008, 22:59, pasakė:

Tarpusavyje? :woohoo: :laugh:

ot čia jau kiek fantazija kieno neša :laugh:

O ką, jūs mokat dar bent vieną kalbą, panelės lietuvaitės??? :blink: :blink: :blink:

aš maniau, jog čia visos kaip ir aš su google tranlator tiek itališkai, tiek angliškai parašo :blush: :laugh: :laugh: :laugh:

a tai dar va ir į rusų, vokiečių ir ispanų porą frazių išsiversdavau, kad įspūdį didesnį sudaryt ;) :laugh: :laugh:

O rimtai kalbant, tai kiek esu sutikusi angliškai šnekančių italų, tai jų tarimas toks, kad vistiek nesusišnekėsi :laugh:
Vienas pvz, sako man: dypapl. Aš what? Dypapl. Aš :blink: Ir po to, kai užgrojo daina, supratau, jog sakė Deep purple :laugh:

Bet šiaip kalbos nemokėjimas netokia jau ir didelė problema :laugh: vienas draugelis draugavo su lietuvaite, abu mokėjo tik savo gimtąsias kalbas, tai kai būdavau pas juos svečiuose, aš jo panelei rašydavau sms lietuviškai (beje, ji net nenusistebėjo, iš kur jis taip gerai varo, net slengu (plius dar visokių nesąmanių prigalvodavau):woohoo: ). O visą likusi laiką kaip jie bendravo, tai nzn. Turbūt gestais, kaip pirmykščiai žmonės... :hump: :woohoo:

Atgal į gamtą :woohoo: :woohoo:

:blush: :laugh:

#9 illy

Amateur

• Lombardia
  • 422 Pranešimai
  • City:Vilnius - Mantova
  • Province:Mantova (Lombardia)
  • Language:

Parašė 01 lapkričio 2008 - 17:34

Eikit, nejuokaukit :laugh:
Panele mokyklos suole buvo skaitomiausias daiktas :laugh: ( gal norite palyginti su nuobodziais ;) Zemaites ar Daukanto skaitalais?).
Tiek asaru pralieta nuo raitymosi is juoko :woohoo: perskaicius kai kuriuos straipsnius,
o Vaivos ginekologiniu patarimu :laugh: skyrelis - pauglystes istorijoje paliks tikrai zymu pedsaka...net klases vaikinai ateidavo pasmalsauti. Kazin ar vis dar egzistuoja toks?

Kas liecia straipsni apie lietuvaiciu morciu, nieko naujo ir as neaptikau.
Senos, kaip batai nuvalkiotos tiesos.

#10 Agnese

Amateur

• Lazio
  • 125 Pranešimai
  • City:ROMA/KAUNAS/VILNIUS
  • Province:Roma (Lazio)
  • Language:

Parašė 05 gruodžio 2008 - 00:51

Rodyti pranešimąOriginal Is Always Best, Nov 1 2008, 12:19, pasakė:

geras :P :unsure: :evil: :laugh:

O ką, jūs mokat dar bent vieną kalbą, panelės lietuvaitės??? :blink: :blink: :blink:

aš maniau, jog čia visos kaip ir aš su google tranlator tiek itališkai, tiek angliškai parašo :blush: :laugh: :laugh: :laugh:

a tai dar va ir į rusų, vokiečių ir ispanų porą frazių išsiversdavau, kad įspūdį didesnį sudaryt :) :laugh: :laugh:

O rimtai kalbant, tai kiek esu sutikusi angliškai šnekančių italų, tai jų tarimas toks, kad vistiek nesusišnekėsi :laugh:
Vienas pvz, sako man: dypapl. Aš what? Dypapl. Aš :blink: Ir po to, kai užgrojo daina, supratau, jog sakė Deep purple :rolleyes:
Bet šiaip kalbos nemokėjimas netokia jau ir didelė problema :) vienas draugelis draugavo su lietuvaite, abu mokėjo tik savo gimtąsias kalbas, tai kai būdavau pas juos svečiuose, aš jo panelei rašydavau sms lietuviškai (beje, ji net nenusistebėjo, iš kur jis taip gerai varo, net slengu (plius dar visokių nesąmanių prigalvodavau):unsure: ). O visą likusi laiką kaip jie bendravo, tai nzn. Turbūt gestais, kaip pirmykščiai žmonės... :sorry: :P

Aha, senos tiesos...Bet as ir mano drauges puikiausiai kalba angliskai, viena turi amerikieti draugeli, as dirbau su britais ir lauziau ausi, nes jie turi tokia fu..ing tarti... Aha, o italai su anglu liudnai...Gi prancuzu mokesi mokyklose... Uztai esu priversta Romoj pamirst bet kokia anglu, italiskai tenka vertsis, cia ne kokia Anglija, blyn. I wish it were...RR

#11 Agnese

Amateur

• Lazio
  • 125 Pranešimai
  • City:ROMA/KAUNAS/VILNIUS
  • Province:Roma (Lazio)
  • Language:

Parašė 05 gruodžio 2008 - 00:51

Rodyti pranešimąOriginal Is Always Best, Nov 1 2008, 12:19, pasakė:

geras :P :unsure: :evil: :laugh:

a tai dar va ir į rusų, vokiečių ir ispanų porą frazių išsiversdavau, kad įspūdį didesnį sudaryt :) :laugh: :laugh:

Vienas pvz, sako man: dypapl. Aš what? Dypapl. Aš :blink: Ir po to, kai užgrojo daina, supratau, jog sakė Deep purple :rolleyes:
Bet šiaip kalbos nemokėjimas netokia jau ir didelė problema :) vienas draugelis draugavo su lietuvaite, abu mokėjo tik savo gimtąsias kalbas, tai kai būdavau pas juos svečiuose, aš jo panelei rašydavau sms lietuviškai (beje, ji net nenusistebėjo, iš kur jis taip gerai varo, net slengu (plius dar visokių nesąmanių prigalvodavau):unsure: ). O visą likusi laiką kaip jie bendravo, tai nzn. Turbūt gestais, kaip pirmykščiai žmonės... :sorry: :P

Aha, senos tiesos...Bet as ir mano drauges puikiausiai kalba angliskai, viena turi amerikieti draugeli, as dirbau su britais ir lauziau ausi, nes jie turi tokia fu..ing tarti... Aha, o italai su anglu liudnai...Gi prancuzu mokesi mokyklose... Uztai esu priversta Romoj pamirst bet kokia anglu, italiskai tenka vertsis, cia ne kokia Anglija, blyn. I wish it were...RR

#12 Karolinita

Expert

• Vilniaus
  • 505 Pranešimai
  • Language:

Parašė 30 gruodžio 2008 - 11:59

oi smagumelis :D atsimenu, jaunystej irgi buvau karta Brodvejaus pub'e :lol: :lol: tai mane kabino toks italas, kuris, kaip isaiskejo, buvo turkas :laughing1: niu ir nieko, vienu gyvenimo tarpsniu buvom geriausi draugai :D
o siaip tai manau, zmones visada randa ir gauna, ko nori - visuomet atsiras, tiek lietuvaiciu, tiek uzsienieciu, kurie tures vienokiu ar kitokiu tikslu :whistle:
Original, tu cia pavarei su tuo pvz, kaip zmones gali bendraut bendros kalbos nemokedami :D

Geras zurnalas Panele :woohoo: gi mus subrandino kaip moteris ir padejo atsakyti i visus egzistencinius klausimus :whistle: :secret: :)

#13 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • Language:

Parašė 30 gruodžio 2008 - 14:20

Rodyti pranešimąKarolinita, Dec 30 2008, 11:59, pasakė:

gi mus subrandino kaip moteris

Karolina :) :lol: :lol: :D :D

#14 Karolinita

Expert

• Vilniaus
  • 505 Pranešimai
  • Language:

Parašė 30 gruodžio 2008 - 16:42

Rodyti pranešimąOriginal Is Always Best, Dec 30 2008, 13:20, pasakė:

Karolina :D :D :D :whistle: :whistle:

atseit neteisybe pasakiau :) pas mane namu rusy gal dar dabar gerokas pundas tebesimeto, jei mama kam nors sudegint neatidave :lol: :lol: :woohoo: