Warning: Illegal string offset 'html' in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php on line 926

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 110

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141
Lietuviskas humoras :) - ItaLietuva Forum - Puslapis 2

Peršokti prie turinio

Lietuviskas humoras :)

77 atsakymai šioje temoje

#21 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • City:Vilnius
  • Province:Vilniaus m. (Vilniaus)
  • Language:

Parašė 21 gruodžio 2006 - 14:50

Apšerkšniję mūsų žiemos,
Balta, balta kur dairais,
Dirbam mes ne vien tik dieną…,
Dirbam dar ir vakarais.
Dirbam valdžiai, dirbam liaudžiai,
Dirbam (kartais) darbdaviams...
Bet dažnai net nesuprantam,
Kad už mus JIE negyvens.
Tad GYVENKIME ne darbui,
Reik labiau save mylėt,
Dirbti sielai, savo labui,
Viršvalandžių NESĖDĖT!!!!!!!

:tr: :) :(

#22 Sid

ItaLietuver

• Vilniaus
  • 1.170 Pranešimai
  • Language:

Parašė 26 sausio 2007 - 16:59

Susirinko kapinių darbuotojai ir svarsto:
- Užkasam palaikus be karstų - medžio sutaupysim.
Kitas neatsilieka:
- Ir užkasam juos stovinčius - mažiau ploto reikės.
Trečias irgi turi ką pasiūlyti:
- Užkasam juos iki pusės - nereikės paminklų.
Ketvirtas:
- O jeigu jie už rankų susikibs, bus graži tvorelė.

Eina studentas, koja paspiria bandelę... Kitas prišoka:
- Tu ką??? Čia juk BANDELĖ!!!
- Ša, tuoj iki kampo nuvarysiu, o ten ir suvalgysim...

- Ar kitiems metams užsiprenumeravai laikraštį?
- O kam? Aš kompiuterį turiu.
- Tai gal užpakalį klaviatūra šluostysiesi?

Ateina musė į restoraną:
- Man šūdo... Tik be svogūno, nes paskui smirda....

- Tu juk laikai knygą aukštyn kojom.
- Išprotėjai? Kokios tos knygos kojos? Dar pasakyk, kad aš jai tarp
puslapių žvilgčioju.

Teisėjas teisiamajam:
- Kaip jūs išprievartavote nukentėjusiąją?
- Ačiū, neblogai...

#23 Toma

ItaLietuver

• Lombardia
  • 2.594 Pranešimai
  • City:Milano
  • Province:Milano (Lombardia)
  • Language:

Parašė 27 sausio 2007 - 15:11

Dievas tariasi su šventu Petru, kur darys Petro gimtadienį. Aptaria pačias įvairiausias vietas, neįtikimiausias ir toliausias visatas ir t.t. Staiga šv.Petras ir sako:
- Dieve, o gal darom Žemės planetoje?
Dievas papurtė galvą ir sako:
- Ne, baik tu. Ten visi tokie keisti. Aš ten apsilankiau prieš du tūkstančius metų, susipažinau su nuostabia žyde mergina, o jie ten dar iki šiol apie tai kalba...

Karas Afganistane. Vyksta susišaudymas tarp SSSR armijos ir Arabų sukilėlių.
Pasigirsta balsas iš rusų apkasų:
- Ali!
- Aš! - iš savo apkasų išlenda arabas.
Šūvis... Tiesiai Ali į kaktą.
Vėl tas pats rusiškas balsas:
- Achmedas!
- Aš! - išlindo kitas arabas.
Vėl šūvis, ir dar vienas arabas patiestas. Sukilėliai, perkandę rusų taktiką,
pabandė padaryti tą patį:
- Ivanai!
Mirtina tyla...
- Ivanai!
Tyla... Po kurio laiko:
- Kas šaukė Ivaną?
- Aš!

Du jauni jis ir ji susituoke. Jaunoji iki vestuvių saugojo rūtų vainikėlį, o
jaunąjam tevai nuo gimimo tikino, kad tas daiktas kur žemai kaba yra skirtas tik šlapinimuisi. Na žmona prakentėjo mėnesį nuo jaunojo neveiklumo ir jau nebeturėdama kantrybės nubėga pas pagyvenusią kaimynę. Išsišneka, išsako visas bėdas, o toji ir sako:
- Tu kai grįši dabar, gulkis į lovą ir apsimesk, kad labai sergi. Kai vyras prieis ir paklaus kas tau yra, tu jį atsiųsk pas mane.
Žmona taip ir padarė. Parbėgo namo, krito į lovą ir vaidina, kad serga. Priėjo vyras, pasidomėjo kas jai yra, tada žmona sako:
- Tu nueik pas kaimynę ir paklausk jos kaip man gydytis!
Vyras nuėjo pas kaimynę. Ta jam ir sako:
- Tu tarp koju turi tokį stebuklingą daikčiuką, kai grįši namo, tu juo ir išgydysi žmoną.
Kaimynka detaliai nupasakojo kaip jam naudotis savo įnagiu. Vyras grįžo namo, pamylėjo žmoną, bet kaip reikiant pamylejo... Po to nuėjo į virtuvę ir sėdi. Liūdna, ašaros rieda. Žmona visa švytinti pribėga ir klausia:
- Brangusis, ar tu nesidžiaugi, kad aš pasveikau?
- Džiaugiuosi, bet jei man kas nors anksčiau būtų pasakęs, kad aš galiu išgydyti su savo daiktu, tai ir tėvas būtų gyvas, ir karvė nebūtų nudvėsusi

#24 Audrey

Expert

• Vilniaus
  • 944 Pranešimai
  • City:Vilnius/Roma/Milano
  • Language:

Parašė 28 sausio 2007 - 15:38

oj Tomule..nu ir pavarei!tas paskutinis toks kietox! :lol:
priduriu dar kelis:

Moteris pagimde negriuka.nustebusiam vyrui ji aiskina:
-matai,prie ko privede tavo iprotis isjungti sviesa!

Ateina meiluzis pas moteri i buta,o moteris ir sako:
-Zinai,ka,sugalvojau nerealia poza-tu nusirenk ir atsigulk ant zemes,o as nuo lempos ant taves sokinesiu,tim papuga uzdengsiukad vyrui neispliurptu.
Papuga:
-Geriau nurauk man liezuvi,bet sitai turiu pamatyti...

Kas kokio amziaus moteriai budinga:
8 metu-paguldai ir seki pasakas.
18 metu-seki pasakas,kad paguldytum.
28 metu-gulasi ir be pasaku.
38 metu-ji seka tau pasakas,kas pasiguldytu salia.
48 metu-seki jai pasakas,kad tik nereiketu gultis su ja.
58 metu-istisas dienas nesikeli is patalo,kad tik nereiketu klausytis jos pasaku.

#25 Christine

ItaLietuver

• Piemonte
  • 1.128 Pranešimai
  • City:Strawberry Fields
  • Province:Torino (Piemonte)

Parašė 28 sausio 2007 - 21:29

...mane prajuokino... :lol:

Buvo dvi vienuolės...

Viena – Sesuo Matematika (SM), o kita – Sesuo Logika (SL).

Temsta, o jos vis dar toli nuo vienuolyno.

SM: Ar pastebėjai, kad tas vyras mus seka jau trisdešimt aštuonias su puse minutės? Kažin, ko jis nori?

SL: Logiška. Jis nori mus išprievartauti.

SM: O ne! Einant šiuo greičiu, jis mus pavys per 15 minučių. Ką mes galime padaryti?

SL: Logiška – eiti greičiau.

SM: Tai nepasiteisina.

SL: Žinoma, nepasiteisina. Logiška. Vyriškis taip pat pradėjo eiti greičiau.

SM: Tai ką mums daryti? Šiuo greičiu jis mus pavys per vieną minutę.

SL: Vienintelis logiškas dalykas, kurį galime padaryti – tai išsiskirti. Tu eik tuo keliu, o aš eisiu šituo. Jis negalės sekti mūsų abiejų.

Vyriškis nusprendė sekti Seserį Logiką.

Sesuo matematika grįžta į vienuolyną ir nerimauja, kas nutiko Sesei Logikai.

Tuomet pasirodo sesuo Logika.

SM: Sese Logika! Ačiū Dievui, tu grįžai! Papasakok, kas nutiko?

SL: Logiška. Vyriškis negalėjo sekti mūsų abiejų, tad nusekė mane.

SM: Taip, taip! Bet kas nutiko po to?

SL: Logiška. Aš pradėjau bėgti, kaip galėdama greičiau.

SM: Ir?

SL: Logiška. Jis mane pavijo.

SM: O, brangioji! Ką tuomet darei?

SL: Logiška. Pasikėliau sijoną.

SM: O, Sese! O ką darė vyras?

SL: Logiška. Jis nuleido žemyn kelnes.

SM: O ne! Ir kas tada?

SL: Taigi logiška, Sese.

Vienuolė su pakeltu sijonu bėga greičiau, nei vyras su nuleistomis kelnėmis.

Visiems, kas pagalvojo kitaip, sukalbėti tris Sveikamarijas! ;) :lol: :cheers:

#26 Gin

ItaLietuver

• Piemonte
  • 1.813 Pranešimai
  • City:Torino
  • Province:Torino (Piemonte)
  • Language:

Parašė 31 gegužės 2007 - 15:26

James F. Gardner
Raudonkepuraitė

Gyveno kartą jaunas individas, vardu Raudonkepuraitė. Toji persona gyveno drauge su motina didelio gūdaus miško pakrašty. Kartą motina kreipėsi į jaunąjį individą prašydama nunešti senelei kraitelę šviežių vaisių ir ekologiškai švaraus vandens – ir visai ne dėl to (ir tai svarbu), kad nešioti pintinėles su maistu įprasta laikyti moterišku reikalu, o todėl, kad tokio pobūdžio aktas yra labai humaniškas ir stiprina bendruomeninius ryšius. Būtina pabrėžti, kad Raudonkepuraitės senelė nebuvo nei nukaršusi, nei ligota, priešingai – ji buvo pačiame kūrybinių ir fizinių jėgų žydėjime ir puikiai galėjo pati savimi pasirūpinti, kaip ir dera subrendusiai ir visavertei žmogiškai būtybei.
Ir štai mūsų Raudonkepuraitė įžengė į tankų mišką. Daug kas mano, kad miškas – tai pavojinga, grėsminga vieta ir geriausia tenai neiti, bet Raudonkepuraitė nė kiek nesivaržė savo normaliai besivystančio seksualumo ir nekreipė dėmesio į jokius froidiškus pliurpalus.
Beeidama pas senelę Raudonkepuraitė sutiko Vilką Pilką, šis pasidomėjo, ką ji nešasi kraitelėje. "Sveikus ir maistingus produktus savo senelei, kuri, beje, ir pati gali savimi pasirūpinti, kaip ir dera subrendusiai bei visavertei žmogiškajai būtybei", – atsakė Raudonkepuraitė.
Vilkas tarė:
– Žinai, vaikeli, mažai mergaitei pavojinga vienai vaikščioti po mišką.
– Jūsų seksiška pastaba labai užgauli, – atsakė jam Raudonkepuraitė, – bet aš į tokius dalykus nekreipiu dėmesio, nes žinau, kad tradicinis parijo ir atstumtojo statusas bei šios padėties sukeltas stresas suformavo specifinę (bet turinčią nepaneigiamą teisę egzistuoti) jūsų pasaulėžiūrą. O dabar atleiskite, man jau metas.
Ir Raudonkepuraitė nužingsniavo takeliu. Bet Vilkas Pilkas, kurį jo varginga socialiai remtino asmens patirtis buvo išvadavusi iš vergiško pataikavimo vakarietiško mąstymo stereotipams, žinojo trumpesnį kelią į senelės namus. Jis įsiveržė į trobelę ir surijo senutę, žodžiu, pasielgė taip, kaip paprastai tokiais atvejais elgiasi plėšrūs žinduoliai. Paskui nepaisydamas tradicinės visuotinai jo atžvilgiu taikomos "vyriško elgesio" sampratos užsimaukšlino senelės kyką, apsivilko naktinius marškinius, atsigulė į lovą ir ėmė laukti.
Raudonkepuraitė įėjo vidun ir tarė:
– Senele, atnešiau tau šiek tiek nekaloringo maisto be cholesterolio, nes esi protinga ir rūpestinga matriarchė.
Vilkas atsiliepė plonytėlaičiu balseliu:
– Prieik arčiau, vaikeli, aš tave blogai matau.
– Ak, visai užmiršau, kad esi optiškai neordinarinė, kaip kokia kurmienė, – pasakė Raudonkepuraitė. – Na bet ir didelės tavo akytės!
– Žinai, mieloji, per savo amželį jos daug ko yra mačiusios. Daug mačiusios ir daug atleidusios.
– O nosytė, kokia didelė tavo nosytė! Norėjau pasakyti, santykinai didelė ir neabejotinai savaip patraukli.
– Ji nemažai uosčiusi, mieloji. Daug uosčiusi ir daug atleidusi.
– O kokie milžiniški tavo dantys!
– Žinai ką, – neištvėrė Vilkas Pilkas, – aš pats sau patinku toks, koks esu.
Sulig tais žodžiais jis iššoko iš po antklodės, stvėrė Raudonkepuraitę ir jau ruošėsi nedelsdamas suėsti. Raudonkepuraitė veriamai sukliko – tik jau nemanykit, kad ją šokiravo transvestitiška Vilko Pilko apranga, ji tik negalėjo susitaikyti su tokiu šiurkščiu kišimusi į jos asmeninį gyvenimą.
Klyksmą išgirdo pro šalį einantis individas, kuris vertėsi malkų paruošomis (pats jis save vadino "malkakirtybos vadybininku'). Įbėgęs vidun, malkakirtybos vadybininkas pabandė pakeisti įvykių eigą. Bet vos tik jis užsimojo kirviu, Raudonkepuraitė ir Vilkas Pilkas labai pasipiktino.
– Ir ką gi jūs čia dabar darot? – paklausė Raudonkepuraitė.
Malkakirtybos vadybininkas tik sumirksėjo ir nesumojo, ką atsakyti.
– Jūs elgiatės kaip koks neandertalietis! – sušuko Raudonkepuraitė. – Galva reikia galvoti, o ne kirviu. Šlykštus seksualinis maniakas! Gyvosios gamtos priešas! Nejau manot, kad be vyrų įsikišimo moterys ir vilkai savo problemų neišspręs?
Čia senelė, įkvėpta aistringos dukraitės kalbos, iššoko iš vilko nasrų, atėmė iš malkakirtybos vadybininko kirvį ir nušniojo jam galvą. Kai šis nemalonus reikalas buvo atliktas, Raudonkepuraitė, senelė ir Vilkas Pilkas pasiekė konsensusą ir nubrėžė ateities gaires. Jie sukūrė alternatyvią šeimą, pagrįstą bendru darbu ir savitarpio supratimu, o paskui gyveno sau gūdžiame miške ilgai ir laimingai.

Ir tai vadinama politkorektiškumu... :)

#27 Toma

ItaLietuver

• Lombardia
  • 2.594 Pranešimai
  • Language:

Parašė 31 gegužės 2007 - 15:49

:) :whistle: :woohoo:

#28 Sid

ItaLietuver

• Vilniaus
  • 1.170 Pranešimai
  • Language:

Parašė 04 birželio 2007 - 15:27

Mokytojas
Pas gydytoją mokytojas važiavo susinervinęs. Maža to, kad tenka praleisti pirmąją pamoką (direktorius vėl aiškins: pamoka – šventas dalykas!), dantį nežmoniškai skauda, dar ir butelį gero viskio stomatologui teko pirkti – kad be eilės priimtų.
Gydytojas
Iš privačios klinikos į valdišką darbą gydytojas važiavo susinervinęs: likusią dienos dalį teks dirbti už grašius, eis visokie laiku numirti nespėję pensininkai – jokio momentinio uždarbio nesitikėk. Iš ryto lyg ir pasisekė – gavo gero viskio butelį, bet kas iš to? Gydytojas niršo, kad per tą nusmurgusį mokytojėlį simpatiškoji sesutė nespėjo jo (jo, nespėjo jo!) kojomis apkabinti, džiaugsmo suteikti ir gėlą dėl griūvančios šeimos numaldyti. Beniršdamas spustelėjo "gazą", policija sustabdė ir viskio butelio – kaip nebūta…
Policininkas
Pietauti policininkas važiavo susinervinęs: jau ne pirmą kartą jis priverstas kviesti tą santechniką, kuris, atrodo, tyčia kaskart tik po vieną varvantį kraną pataiso ir dar pranašumą demonstruoja: girdi, aš turiu profesiją, o tu – ne! Laimė, šįkart pinigų mokėti nereikės – duos santechnikui iš to linkčiojančio gydytojuko gautą gero viskio butelį ir išdidžiai pasakys – už tris kranus!
Santechnikas
Po darbo į tėvų susirinkimą santechnikas važiavo susinervinęs: tam matematikui kreivu snukiu (gal jam dantį skauda?) vėl užkliuvo sūnus. Vakar susitikęs aiškino tėvui apie sūnų taip, lyg kvalifikuotas santechnikas būtų toks bukas, kaip tas gero viskio butelį atiduoti priverstas policininkas. Grasino šiandien per tėvų susirinkimą papasakoti apie visas vaiko išdaigas. Nieko nepadarysi, teks jam tą gero viskio butelį prieš susirinkimą įbrukti…
Mokytojas visada laimi.

#29 Inulia

Amateur

• Lombardia
  • 120 Pranešimai
  • Language:

Parašė 30 birželio 2007 - 12:15

Gimdymo namai. Įvairių tautybių vyrai prieina prie savo ką tik pagimdžiusių žmonų ir klausia:

Žydas: - Kas?
Žmona: - Berniukas ir mergaitė.
Žydas: - Kiek?
Žmona: - Berniukas 450 gramų, mergaitė 350 gramų.
Žydas pagalvoja ir sako: - Berniuką parduosim įvaikinimui, mergaitę pasiliekam.

Estas: - Kas?
Žmona: - Mergaitė.
Estas: - Kiek?
Žmona: - Dviejų metukų.

Rusas: - Kas?
Žmona: - Berniukas.
Rusas: - Kiek?
Žmona: - Nu, imk dvi dėžes degtinės.

Olandas: - Kas?
Žmona: - Užaugs, apsispręs.

Lietuvis: - Kas? Berniukas?
Žmona: - Ne.
Lietuvis: - O tai kas?!

:laugh:

#30 Inulia

Amateur

• Lombardia
  • 120 Pranešimai
  • Language:

Parašė 30 birželio 2007 - 12:30

Japonas sako čiukčiai:
- Spėk, ką turiu sugniaužęes kumštyje?
Čiukčia mąsto, mąsto, ir galų gale sako:
- Gal televizorių?..
- Neatspėjai - 5 televizorius...

:laugh:

Zodziu standartine situacija, kupe vaziuoja dviese. Gruzinas ir afrikietis.
Gruzinas issitraukia lashiniu gabala, atsipjauna, valgo, cepsi. Afrikietis
ir klausia:
- Kas cia?
- Lashiniai!
- Xuinia cia o ne lashiniai! Vat isivaizduok pas mus papjauni begemota, vot
ten tai lasiniai buna, o cia pas tave tai shudas kazkoks.
Susiparina gruzinas. Issitraukia kumpi. Pradeda ta valgyt. Afrikietis
klausia:
- O cia kas?
- Cia yra kumpis!
- Shudas cia o ne kumpis! Vat isivaizduok pas mus, paimi zirafos koja, va
ten tai tikrai kumpis!
Gruzinas dar liudnesnis. Nu bet nepasimeta gruzinas. Istraukia is tashes
arbuza, padeda ant stalo ir tyli, nieko nieko nesako. Kupe tyla penkiolika
minuciu. Afrikietis neiskentes klausia:
- O cia kas??!
- O cia AGRASTAS!

:P :P

Skęsta laivas. Jūreiviai greitai nuleido valtis, bet jūra audringa ir keleiviai bijo lipti į mažas valteles. Kapitonas, matydamas tokią situaciją, priėjo prie kiekvienos keleivių grupelės ir kažką visiems pasakė. Keleiviai greitai sulipo.
Vėliau kapitono padėjėjas paklausė:
- Sakykit, o ką jiems pasakėte, kad jie jūsų paklausė?
- Na, kiekvinos tautybės keleiviams pasakiau skirtingus dalykus: vokiečiams pasakiau, kad tai - įsakymas, amerikiečiams - kad tai patriotiška, japonams - kad tai didina potenciją, lietuviams - kad tai nemokama, o rusams - kad tai draudžiama.

;) :P

#31 icekemia

ItaLietuver

• Vilnius
  • 3.250 Pranešimai
  • Language:

Parašė 08 rugpjūčio 2007 - 09:47

Dviejų herojų dialogas filme:
- How do you do?
- All right!
Vertėjo balsas už kadro:
- Kaip tu tai darai?
- Visada dešine!

<_<

#32 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 02 spalio 2007 - 11:37

geri posakiai

Jeigu vyras keturis kartus pasuks į kairę, tai pagal geometrijos taisykles, jis grįš namo...

Sveikas miegas ne tik ilgina gyvenimą, bet ir sutrumpina darbo dieną...

Kol nagų lakas nenudžiūvęs, moteris praktiškai bejėgė...

Darbo metu užsiimant tuo, kuo negalima, puikiai vystosi regėjimas, klausa ir budrumas...

Daugiausiai vyrai meluoja prieš rinkimus, seksą ir po žvejybos...

Yra du būdai, kaip suvaldyti moterį, bet jų niekas nežino...

Neverta bėgti nuo snaiperio - mirsi nuvargęs...

Jeigu tau spjaudo už nugaros - reiškia, tu priekyje...

Viena galva - gerai, o dvi - jau nebegražu...

Tikra moteris turi gyvenime nuveikti tris svarbius dalykus, tik nereikia kaip kvailei užsiciklinti ties kailiniais...

Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora...

Jeigu jūs, pasižiūrėję į veidrodį, nieko ten nematote, reiškia jūs - neatkartojamas...

Tik nusiteiki rimčiau padirbėti, žiūrėk, tave kas nors jau ir žadina...

Apeidamas visus grėblius, prarandi neįkainojamą patirtį...

Gyvenime tau pasisekė, jeigu konjakas, kurį tu geri, yra senesnis už moterį,su kuria miegi...

Protingiausia ta moteris, kuri leidžia vyrui elgtis kaip tik jis nori kvailai...

Vienatvė - tai kai žmogus visada žino, kur yra jo visi daiktai...

Antra santuoka - tai vilties pergalė prieš sveiką protą...

Nieko baisaus, kai iš tavęs juokiasi. Daug prasčiau, kai tavęs verkia...

Vaikiška patirtis: jeigu mama juokiasi iš tėčio sąmojų, reiškia namuose yra svečių...

Jeigu moteris jus apgaudinėja, reiškia ji jums neabejinga...

Rytas - tai metas, kai beveik visi pavydi bedarbiams...

Esu jau 36 metai kaip vedes. Viena diena paziurejau i savo zmona ir
sakau: "Brangioji, pries 36 metus mes turejome nusiurusi buta,
neturejome masinos, neturejome televizoriaus, neturejom pinigu ir
miegojom ant isskleidziamos sofos. Bet kiekviena vakara as guldavausi su
karstai atrodancia 18-mete.

Dabar, mes turime nuostabu nama, dvi masinas, karalisko dydzio lova,
pinigu ir plokscio ekrano televizoriu. Bet as miegu su 54m. amziaus
moterim. Man atrodo, kad as savo pareiga atlikau, o tu savas apleidai."

Mano zmona labai supratinga moteris. Ji pasiule man susirasti 18-mete
mergina, ir ji patikino padarysianti viska, kad as vel gyvenciau
nusiurusiame bute, be masinos, televizoriaus, pinigu, ir vel miegosiu
ant isskleidziamos sofos.

Argi pagyvenusios moterys nenuostabios? Jos tikrai zino kaip isspresti
vidurio amziaus krize...

#33 icekemia

ItaLietuver

• Vilnius
  • 3.250 Pranešimai
  • Language:

Parašė 16 lapkričio 2007 - 14:00

Vyras šaukia žmonai iš dušo:

-Klausyk, šitas šampunas man netinka!

-Kodėl?

-Ten parašyta "sausiems plaukams", o mano plaukai šlapi!

#34 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 16 lapkričio 2007 - 14:43

:yawn:

aš irgi gavau vieną neblogą juokelį :D

UNESKO atliko apklausą: įvairiose pasaulio vietose gyvenantiems žmonėms buvo pateiktas klausimas:"Kokia Jūsų asmeninė nuomonė apie maisto trūkumą kitose pasaulio šalyse?"

Rezultatai;

europiečiai nesuprato, kas yra trūkumas;

afrikiečiai nesuprato, kas yra maistas;

amerikiečiai nesuprato, kas yra kitos pasaulio šalys;

kinai ir arabai nesuprato, kas yra asmeninė nuomonė.

#35 icekemia

ItaLietuver

• Vilnius
  • 3.250 Pranešimai
  • Language:

Parašė 03 gruodžio 2007 - 14:08

Dėl infliacijos...

Klientas oficiantui: - Čia kas? Sąskaita? Ar jūs bandote parduoti man šį restoraną?

#36 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • City:Hudds
  • Province:-- OTHER --
  • Language:

Parašė 05 gruodžio 2007 - 21:42

Cia gal butu rusiskas humoras :huh: atejo caraitis Ivanas i prancuzu restorana. Atnese jam varle. Tas ja pabuciavo ir ji pavirto i grazuole. Tada jis ja dar buciavo, dar, bet ji jau nebeatvirto atgal i varle. Nu ka darysi, teko valgyt taip :huh:

#37 icekemia

ItaLietuver

• Vilnius
  • 3.250 Pranešimai
  • Language:

Parašė 07 gruodžio 2007 - 15:08

- Aš atėjau pataisyti jūsų pianino.

- Bet jūsų niekas nekviete.

- O taip! Jūsų abu kaimynai.

#38 Inulia

Amateur

• Lombardia
  • 120 Pranešimai
  • Language:

Parašė 12 gruodžio 2007 - 16:06

Ateina indėniukas pas mamą ir sako:
- Mama, kodel mano pirmoji sesuo pavadinta Ankstyvoji aušra?
- Todėl, kad ji buvo pradėta ankstyvą rytą.
- O kodėl mano kita sesuo pavadinta Mėlynoji rugiagėlė?
- Todėl, kad ji buvo pradėta rugiuose, ir išvis, baik uždavinėti kvailus klausimus,Suplyšusi gumele!

Grįžta naujas rusas iš Afrikos.
Draugai klausinėja kaip sekės medžioklė. Tas pasakoja..
- Nušoviau 3 liūtus, 2 dramblius ir 8 nouplyzus.
Draugai klausia..- Kas tie nouplyzai ?
-Kažkokie juodi, kai juos šauni - šaukia - No..Please...

-Kas tu?
-Geroji fėja.
-Kodėl tu su kirviu?
-Bloga nuotaika....

:snog: Sypsokites!!!!

#39 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • City:Hudds
  • Province:-- OTHER --
  • Language:

Parašė 27 sausio 2008 - 21:27

Kada studentas panasus i suni? Per egzaminus: akys gudrios, o pasakyt nieko negali :rolleyes:

#40 Toma

ItaLietuver

• Lombardia
  • 2.594 Pranešimai
  • Language:

Parašė 28 sausio 2008 - 00:13

Mano batai buvo du
Vienas dingo - nerandu!
Bet radau aš automatą -
Visas kaimas ieško bato!

Apie KĮŽ:

Bob Marley vartojo narkotikus ir kūrė šaunią muziką...
Fredas Mercury vartojo narkotikus, antidepresantus, ir kūrė gerą muziką...
Radži, na tu nors klijų pauostyk...