Warning: Illegal string offset 'html' in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php on line 926

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 110

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home160c/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141
Mazyte Programele Italu Zodziams Mokytis - ItaLietuva Forum

Peršokti prie turinio

Mazyte Programele Italu Zodziams Mokytis

11 atsakymai šioje temoje

#1 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • City:Hudds
  • Province:-- OTHER --
  • Language:

Parašė 05 birželio 2008 - 23:28

Radau puikią programėlę pradedantiems mokytis italų žodžių :)

Taigi einam i http://www.byki.com/ ten pasirenkam italų kalbą, įrašom savo e-mail'ą ir pagal instrukcijas turėtumėm eiti tikrinti jo, bet nuorodą išmetą ir pačiam saite.

Tada parsisiunčiam programėlę, ją instaliuojam ir pirmyn :)

Fainai, nes galima girdėti ir tarimą.

Beje, ten yra ir lietuvių kalba. Bandžiau ir tą parsisiųst, bet vistiek itališkai buvo :( Jei kam pavyktų, tai praneškit, paskleisim žinią itališkoj forumo daly tarp lietuvių kalbos gerbėjų :laugh:

#2 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • City:Hudds
  • Province:-- OTHER --
  • Language:

Parašė 07 birželio 2008 - 11:50

Billy ha detto che funziona anche nella lingua LITUANA :) :)

#3 Karolinita

Expert

• Vilniaus
  • 505 Pranešimai
  • City:Vilnius
  • Province:Vilniaus m. (Vilniaus)
  • Language:

Parašė 17 birželio 2008 - 13:09

Rodyti pranešimąOriginal Is Always Best, Jun 5 2008, 23:28, pasakė:

Radau puikią programėlę pradedantiems mokytis italų žodžių :)

parsisiunciau ir as :unsure: aciu uz gera nuoroda ;) vis bandau prisiminti, kaip italiskai drugelis, bet niekaip nepavyksta :woohoo: teks tobulintis :lol:

#4 Toma

ItaLietuver

• Lombardia
  • 2.594 Pranešimai
  • City:Milano
  • Province:Milano (Lombardia)
  • Language:

Parašė 17 birželio 2008 - 15:11

Rodyti pranešimąKarolinita, Jun 17 2008, 13:09, pasakė:

parsisiunciau ir as :woohoo: aciu uz gera nuoroda ;) vis bandau prisiminti, kaip italiskai drugelis, bet niekaip nepavyksta :unsure: teks tobulintis :)

Farfalla :lol:
Aš neseniai niekaip neįsimindavau, kaip šikšnosparnis :woohoo:

#5 Karolinita

Expert

• Vilniaus
  • 505 Pranešimai
  • Language:

Parašė 20 birželio 2008 - 14:36

Rodyti pranešimąToma, Jun 17 2008, 15:11, pasakė:

Farfalla :)
Aš neseniai niekaip neįsimindavau, kaip šikšnosparnis :D

Vakar ziurejau Ace Ventura, tai ten vis kartojo pipistrello :( paskui is konteksto susivokiau, kad cia ne keiksmazodis :(

#6 Toma

ItaLietuver

• Lombardia
  • 2.594 Pranešimai
  • Language:

Parašė 20 birželio 2008 - 19:11

Oh pipistrello, sei tanto bello, alla tua destra c'e` la finestra :)
Aš tai iš čia išmokau :D "La tigre e la neve" pradžios scena :(

Dar ten buvo vienas :( Kažkas panašaus į "Caro ragno, vai fuori dal bagno" :(

#7 Karolinita

Expert

• Vilniaus
  • 505 Pranešimai
  • Language:

Parašė 25 birželio 2008 - 08:51

Rodyti pranešimąToma, Jun 20 2008, 19:11, pasakė:

Oh pipistrello, sei tanto bello, alla tua destra c'e` la finestra B)
Aš tai iš čia išmokau :o "La tigre e la neve" pradžios scena :o

Dar ten buvo vienas :o Kažkas panašaus į "Caro ragno, vai fuori dal bagno" :o

man tai isvis jauciu reikia kokiu vaikisku knyguciu prisipirkt, kai ITA busiu ir galesiu sau ramiai mokytis :whistle: su paveiksleliais :whistle: dar geriau su kokiu vaiku praktiskai butu, bet kad nera ne vieno :) nebent skolintis reikia :o :o :huh:

#8 Toma

ItaLietuver

• Lombardia
  • 2.594 Pranešimai
  • Language:

Parašė 25 birželio 2008 - 09:56

Rodyti pranešimąKarolinita, Jun 25 2008, 08:51, pasakė:

man tai isvis jauciu reikia kokiu vaikisku knyguciu prisipirkt, kai ITA busiu ir galesiu sau ramiai mokytis :o su paveiksleliais :o dar geriau su kokiu vaiku praktiskai butu, bet kad nera ne vieno :) nebent skolintis reikia B) :o :o

Man irgi reikėtų, žiauriai trūksta sinonimų ir rašau visada naudodama tik tuos pačius, mirtinai atsibodusius žodžius :o

#9 Karolinita

Expert

• Vilniaus
  • 505 Pranešimai
  • Language:

Parašė 25 birželio 2008 - 16:39

Rodyti pranešimąToma, Jun 25 2008, 09:56, pasakė:

Man irgi reikėtų, žiauriai trūksta sinonimų ir rašau visada naudodama tik tuos pačius, mirtinai atsibodusius žodžius :whistle:

kad jauciu nelabai visiems zodziams tu sinonimu prikursi... paskui visai smegenai susisuks :) as siuo metu taikau praktiskai patikrinta metoda - skaitau moteriskus zurnalus :unsure: ir kantriai verciu su zodynu, ko nesuprantu, nesvarbu, kad paskui vis tiek neprisimenu, svarbu kartoti ir dar syki kartoti :) o nuvykus reiks geltonosios spaudos prisipirkti ir geru zodziu pasimokyti :smartone: :(

#10 Toma

ItaLietuver

• Lombardia
  • 2.594 Pranešimai
  • Language:

Parašė 25 birželio 2008 - 18:00

Mes gi beveik kaimynės, jei nori, galiu paskolinti tų itališkų žurnalų :) Va pas mane nerealiai storas itališkas vogue tebeguli ir gailiai tebelaukia, kol perskaitysiu kada nors :)

#11 Karolinita

Expert

• Vilniaus
  • 505 Pranešimai
  • Language:

Parašė 26 birželio 2008 - 08:16

Rodyti pranešimąToma, Jun 25 2008, 18:00, pasakė:

Mes gi beveik kaimynės, jei nori, galiu paskolinti tų itališkų žurnalų :) Va pas mane nerealiai storas itališkas vogue tebeguli ir gailiai tebelaukia, kol perskaitysiu kada nors :)

:smartone: mes gal ir kokiais dvd apsikeist galetume :unsure: jau prikaupiau nemazai :( kas nors naujo butu neprosal :whistle:

#12 Toma

ItaLietuver

• Lombardia
  • 2.594 Pranešimai
  • Language:

Parašė 26 birželio 2008 - 13:40

Rodyti pranešimąKarolinita, Jun 26 2008, 08:16, pasakė:

:D mes gal ir kokiais dvd apsikeist galetume <_< jau prikaupiau nemazai <_< kas nors naujo butu neprosal :(

Aha, irgi galim :laugh: Tik pas mane nelabai daug jų :unsure: