Warning: Illegal string offset 'html' in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php on line 926

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141
Smagiausi Italu "palietuvavimai":) - ItaLietuva Forum

Peršokti prie turinio

Smagiausi Italu "palietuvavimai":)

25 atsakymai šioje temoje

#1 Karolinita

Expert

• Vilniaus
  • 505 Pranešimai
  • City:Vilnius
  • Province:Vilniaus m. (Vilniaus)
  • Language:

Parašė 07 spalio 2007 - 13:33

prasom pasidalinti apturetais smagiausiais nutikimais, susijusiais su musu draugu italu bandymu prasnekti lietuviskai :(
man tai kojas pakirto, kaip karta pazistamas pavadino "lapute kumute" :woohoo: net neisivaizduoju, kur jis galejo tokiu zodziu ismokt.. :D o kitas pradzioje visuomet vietoj "aciu" sakydavo "labas", vargsiukas, versdavo zmones simtus kartu su juo sveikintis :(

#2 fabricijus

Amateur

• Kauno
  • 477 Pranešimai
  • City:Kaunas
  • Province:Kauno m. (Kauno)
  • Language:

Parašė 07 spalio 2007 - 13:48

fainas topikas! Na va, kai as pradėjau mokytis, dažnai suklisdavau ir maišidavau kai kurius žodžius. Pvz.: kaklaraštis ir kalakutas. Vieną kartą buvau draugų vestuvėse ir pasakiau kažkam, kad jis turėjo labai gražų kalakutą!!! :( Kitą kartą pasakiau savo draugei, kad man skaudėjo... žuvėlis!!! Aisku, kad man ne žuvėlis, bet liežuvis skaudėjo!!! :D

Ikiukas!!!

#3 Karolinita

Expert

• Vilniaus
  • 505 Pranešimai
  • Language:

Parašė 07 spalio 2007 - 14:06

Rodyti pranešimąfabricijus, Oct 7 2007, 13:48, pasakė:

fainas topikas! Na va, kai as pradėjau mokytis, dažnai suklisdavau ir maišidavau kai kurius žodžius. Pvz.: kaklaraštis ir kalakutas. Vieną kartą buvau draugų vestuvėse ir pasakiau kažkam, kad jis turėjo labai gražų kalakutą!!! :( Kitą kartą pasakiau savo draugei, kad man skaudėjo... žuvėlis!!! Aisku, kad man ne žuvėlis, bet liežuvis skaudėjo!!! :D

Ikiukas!!!

haha :( labai smagiai parasei! cia kaip anglu kalboj is pradziu kiti vietoj "chicken" sako "kitchen" :woohoo:

#4 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • City:Hudds
  • Province:-- OTHER --
  • Language:

Parašė 07 spalio 2007 - 15:07

:(

#5 Agnese

Amateur

• Lazio
  • 125 Pranešimai
  • City:ROMA/KAUNAS/VILNIUS
  • Province:Roma (Lazio)
  • Language:

Parašė 15 spalio 2007 - 18:57

Na, as savaji gerai pramokiau, kol kas dar nesupainiojo nei ACIU, nei NER UZ KA... Bet kai susitiks pagaliau su mano mama...Va, bus smagybiu..Kaip ir man su jo motinele... Va tada ir bus vietoj BUONGIORNO - ARRIVEDERCI. :)

#6 Karolinita

Expert

• Vilniaus
  • 505 Pranešimai
  • Language:

Parašė 15 spalio 2007 - 20:36

Rodyti pranešimąAgnese, Oct 15 2007, 18:57, pasakė:

Na, as savaji gerai pramokiau, kol kas dar nesupainiojo nei ACIU, nei NER UZ KA... Bet kai susitiks pagaliau su mano mama...Va, bus smagybiu..Kaip ir man su jo motinele... Va tada ir bus vietoj BUONGIORNO - ARRIVEDERCI. :woohoo:

viskas bus gerai, abi puses bus laimingos ir patenkintos, matydamos tavo bei tavo draugo pastangas :whistle:
as tai pagalvoju, kaip mano mama italiskai snekes... :woohoo: mokosi gi po truputi ;) labai juokiausi, kai ji vienam mano draugui kokias 15min kazka pasakojo vien lietuviskai, o sis paskui pasake, kad beveik viska suprato (turbut padejo jos profesiniai mokytojos gebejimai bei patirtis):zan: :D taigi isvada - svarbu noreti :)

#7 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 16 spalio 2007 - 09:37

Sveikutes :whistle:
Kaip fainiai pasneka :laugh: Agnese, lauksiu tavo komentaru po grand susitikimo :woohoo:
As irgi noreciau pasidalinti goldeniuko "palietuvavimu" :blush:
Nuejo vyras shopintis :) grizta :woohoo:
klausiu: "ka pirkai?"
o man ramiu veidu atsako: "..., užpakaliuką,..." :o
hmmm... kur galima nusipirkti tokiu grozybiu? :blush: o gi Jysk'e :huh: ir tos grozybes vadinamos užvalkaliukais :D

p.s. Mama mokosi italu? :smartone: complimenti!
Mano mama drasiai sneka lietuviskai ir tikrai nesiruosia lauzyti liezuvio anglu kalba ar tuo labiau mokytis italu.. ji yra jaunosios kartos ugdytoja (kaip ir Karolinitos :smartone: ), tai pakankamai neblogai prasisuka lietuviskai :smartone: tikrai kai nori gali paaiskinti, kad tave suprastu ;) kai nori suprasti, supranti :D

#8 Karolinita

Expert

• Vilniaus
  • 505 Pranešimai
  • Language:

Parašė 16 spalio 2007 - 11:32

Rodyti pranešimąLituania, Oct 16 2007, 09:37, pasakė:

p.s. Mama mokosi italu? :blush: complimenti!
Mano mama drasiai sneka lietuviskai ir tikrai nesiruosia lauzyti liezuvio anglu kalba ar tuo labiau mokytis italu.. ji yra jaunosios kartos ugdytoja (kaip ir Karolinitos :woohoo: ), tai pakankamai neblogai prasisuka lietuviskai :whistle:

kad mano mamma del saves mokosi :D ji irgi siek tiek del Italijos pamisusi :D tikiuos, jau greit gales pati chatinti italiskuose forumuose ir nebereiks man jai skirtu zinuciu versti :)

#9 Agnese

Amateur

• Lazio
  • 125 Pranešimai
  • City:ROMA/KAUNAS/VILNIUS
  • Province:Roma (Lazio)
  • Language:

Parašė 16 spalio 2007 - 14:01

Rodyti pranešimąLituania, Oct 16 2007, 10:37, pasakė:

Sveikutes :whistle:
Kaip fainiai pasneka :woohoo: Agnese, lauksiu tavo komentaru po grand susitikimo :woohoo:
As irgi noreciau pasidalinti goldeniuko "palietuvavimu" :blush:
Nuejo vyras shopintis :) grizta :woohoo:
klausiu: "ka pirkai?"
o man ramiu veidu atsako: "..., užpakaliuk?,..." :smartone:
hmmm... kur galima nusipirkti tokiu grozybiu? :blush: o gi Jysk'e :smartone: ir tos grozybes vadinamos užvalkaliukais :D

p.s. Mama mokosi italu? :smartone: complimenti!
Mano mama drasiai sneka lietuviskai ir tikrai nesiruosia lauzyti liezuvio anglu kalba ar tuo labiau mokytis italu.. ji yra jaunosios kartos ugdytoja (kaip ir Karolinitos :laugh: ), tai pakankamai neblogai prasisuka lietuviskai :blush: tikrai kai nori gali paaiskinti, kad tave suprastu :o kai nori suprasti, supranti :D

VAJE...TUOJ PRADESIU NERVINTIS...BE ABEJO, PARASYISU, KAIP MAN SEKES PAS MAMYTE. NA, BET ITALES - GEROS TETULES, TIKRAI NESUES. DRAUGAUJAM DAUGIAU KAIP PUSMETI, O AS VIS BEGAU NUO SITOS PAREIGOS, BET ATEJO LAIKAS, EH.. :huh: :laugh: ;)

#10 Mildi

Amateur

• Toscana
  • 367 Pranešimai
  • City:Livorno
  • Province:Livorno (Toscana)
  • Language:

Parašė 27 kovo 2008 - 21:32

eheheh, idomu idomu, idomi ir shi tema, idomu ir kaip baigsis susitikimas B)
o ka daugiau niekas nieko nebepasakys juokingo?
as tai zinau kad Agurka tai skeldavo i diena po tris kartus koki bajeri, bet dabar nei vieno nepamenu, gal kita kart, parashysiu :o

#11 Karolinita

Expert

• Vilniaus
  • 505 Pranešimai
  • Language:

Parašė 04 balandžio 2008 - 09:27

Rodyti pranešimąMildi, Mar 27 2008, 21:32, pasakė:

eheheh, idomu idomu, idomi ir shi tema, idomu ir kaip baigsis susitikimas :prr:
o ka daugiau niekas nieko nebepasakys juokingo?
as tai zinau kad Agurka tai skeldavo i diena po tris kartus koki bajeri, bet dabar nei vieno nepamenu, gal kita kart, parashysiu :laugh:

aga, jau ir baigesi turbut, nes Agnese seniai zinute rase :blush:
lauksim lauksim komentaru ir Mildi prisimintu "perliuku" :laugh:

#12 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • Language:

Parašė 04 balandžio 2008 - 17:56

vietoj uzpakalis kartais sako uzupis :blush: o tada as vietoj soletico sakau sauletekis :laugh: kitiems rajonams atitikmenu neradom :laugh: :prr:

#13 Karolinita

Expert

• Vilniaus
  • 505 Pranešimai
  • Language:

Parašė 06 balandžio 2008 - 11:44

Rodyti pranešimąOriginal Is Always Best, Apr 4 2008, 17:56, pasakė:

vietoj uzpakalis kartais sako uzupis :laugh: o tada as vietoj soletico sakau sauletekis :laugh: kitiems rajonams atitikmenu neradom :laugh: :prr:

:blush: tai as anksciau uzpakalyje gyvenau, iseina :laugh: kokie jus ziaurus :laugh: :laugh:

#14 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • Language:

Parašė 06 balandžio 2008 - 12:19

Rodyti pranešimąKarolinita, Apr 6 2008, 12:44, pasakė:

:laugh: tai as anksciau uzpakalyje gyvenau, iseina :laugh: kokie jus ziaurus :blush: :prr:

Sorry :laugh:

#15 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • Language:

Parašė 14 rugsėjo 2008 - 23:38

Jatau, negražu juoktis, bet labai juokinga :prr: :huh:

čia nekreipkit į mane dėmesio, atėjau tik pasijuokt :unsure: iš lazanijos paketų.. :whistle: :laugh: :blush:
Numirsiu turbūt :woohoo: :blush: :laugh: jei ne sava mirtim, tai nuo žaibo iš dangaus :laugh:

darysim balsavimą, kas už tinklinį šalmą veidui, o kas už lazanijos paketus? :laugh:
Lyuka vs. Sperelli :blush: :laugh:

pardon :laugh: :blush:

#16 illy

Amateur

• Lombardia
  • 422 Pranešimai
  • City:Vilnius - Mantova
  • Province:Mantova (Lombardia)
  • Language:

Parašė 15 rugsėjo 2008 - 16:39

Rodyti pranešimąOriginal Is Always Best, Sep 14 2008, 14:38, pasakė:

Jatau, negražu juoktis, bet labai juokinga :blink: :blink:

čia nekreipkit į mane dėmesio, atėjau tik pasijuokt :blink: iš lazanijos paketų.. :blush: :laugh: :laugh:
Numirsiu turbūt :laugh: :laugh: :laugh: jei ne sava mirtim, tai nuo žaibo iš dangaus :laugh:

darysim balsavimą, kas už tinklinį šalmą veidui, o kas už lazanijos paketus? :laugh:
Lyuka vs. Sperelli :woohoo: :laugh:
pardon :blush: :blush:

As uz lazanijos paketus :laugh: :laugh: :laugh:
Upkaliukus, vietoj uzvalkaliuku visgi palikciau in the TOP of the POPS.

O su tais nusisnekejimais menkas juokas :evil: ir lietuviams ilga laika pragyvenusiems Italijoj,
kartais buna taip, kad pomidorai patampa pomodorais,
baklazanai, melancanijomis,
o mano draugei gi is Sienos miesto, Maldyvu salos tapo Maldyvija,
ziedas ( pvz. Savanoriu ziedas - transporto terminas) pavirto i ratatuja ( rotatoia - in italiano). :o

Jau kelinti metai draugai man sako, kad lietuviskai kalbu su italisku akcentu. Kad juos kur :whistle: velnias.
O taip juokiausi is Adamkaus ir jo tarimo, kai ka tik is Amerikos buvo grizes ir buvo dar tik pradejes prezidentauti.

#17 Vasara

ItaLietuver

• Lazio
  • 1.810 Pranešimai
  • City:prov. Rieti
  • Province:Rieti (Lazio)
  • Language:

Parašė 15 rugsėjo 2008 - 19:43

Rodyti pranešimąilly, Sep 15 2008, 15:39, pasakė:

O su tais nusisnekejimais menkas juokas :evil: ir lietuviams ilga laika pragyvenusiems Italijoj,

Aha, ir man santechnikas jau tapo hidrauliku :o

#18 Toma

ItaLietuver

• Lombardia
  • 2.594 Pranešimai
  • City:Milano
  • Province:Milano (Lombardia)
  • Language:

Parašė 16 rugsėjo 2008 - 13:27

Rodyti pranešimąVasara, Sep 15 2008, 20:43, pasakė:

Aha, ir man santechnikas jau tapo hidrauliku :)

Negasdinkit :walkman: :(

#19 Mildi

Amateur

• Toscana
  • 367 Pranešimai
  • City:Livorno
  • Province:Livorno (Toscana)
  • Language:

Parašė 09 spalio 2008 - 23:34

vat prisiminiau viena,,bet labai jau nesvanku Agurko palietuvavima....ir dar pati nekaip pasirodziau, nes pasirodo esu labai nenuovoki...ir siaip naivuole..o buvo taip...kadangi jam patinka viska tas kas traska tarp dantu tipo cipsai, riesutai, dziuvesiai, skrebuciai ir pan. teko pasakyti kaip lietuviskai traskantys daiktai traska TRaksht traksht...kaip ten italiskai nebepamenu, bet tikrai kitaip negu lietuvoje (kaip ir su gaidziais, sunim ar arkliais) jam kazkaip neisejo pasakyt trakst trakst ir jis sakydavo krush krush...na as pagalvojau, gerai, sakyk taip, ka jau cia taisysi tave...na ir po kiek laiko prie didelio drauges giminiu stalo per jos gimtadieni lietuvoje kalbejom apie traskesius ir as pasakiau didziuodamasi kad va maniskis vietoj traksht traksht sako krush krush...jie visi i mane suziuro...as i juos, o kas negerai? mano drauge nuraudus uz mane ir tyliai man sako "ko tu cia keikiesi prie mano mociuciu?"...sustingau, pagalvojau, dar pagalvojau kartojau mintyse ta krush krush...ir galu gale daejo...o dieve...tada as jau buvau raudonesne ir uz drauge ir uz pomidorus ant stalo ....kai tik gryzau i italija iskarto pataisiau Agurko neteisingai ismokta trashkesi, kad nenusikeiktu ir jis kada netycia prie mano mociuciu.....tai va kokia as vepla... :)

#20 skarele

Newbie

• Lombardia
  • 46 Pranešimai
  • City:Milanas
  • Province:Milano (Lombardia)

Parašė 09 lapkričio 2008 - 19:09

Italietuvaiciu vaikuciu pasnekejimai:

"man gambytes skauda" (kojytes);
"vaje, kaip kaniukas loja" (suniukas), ir t.t.