Warning: Illegal string offset 'html' in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php on line 926

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php:926) in /mounted-storage/home161/sub006/sc17048-YJSJ/www/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141
Susitikimas Su Mamma - Seima - ItaLietuva Forum

Peršokti prie turinio

Susitikimas Su Mamma - Seima

9 atsakymai šioje temoje

#1 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • City:Vilnius
  • Province:Vilniaus m. (Vilniaus)
  • Language:

Parašė 16 spalio 2007 - 15:09

Sveikos merginos :whistle:
Viename is topic'u pradejo krypti tema apie pirma susitikima su mama :woohoo: Italo mama :o
Tai, kad forume temos nesipainiotu apie tai galesim pasirasineti cia :blush:

Manau niekam nepaslaptis, kad didzioji dalis sitame forume besilankanciu merginu turi artimus draugus, vaikinus, vyrus italus :heart: susitikimas su artimo ir Mylimo vyro seima manau yra neisvengiamas ir manau kiekvienai, nors kiek vertinanciai ir gerbianciai seima, labai svarbus :)
Kiek streso ir ilgu apmastymu, diskusiju apie busima susitkima :smartone: aisku as buvau ir virtualiai pasilabinusi pries tai :blush: gal kiek padejo :huh:
Ir va...
Jaudulys zengiant per slenksti i erdve, kurioje kol kas tu esi visikai svetima... priesais tave ismeigtos akys... giliau nei galetum isivaizduoti... nezinai nei kaip pajudeti, nei kaip islementi viska, ka tiek ilgai deliojai mintyse :laugh: vienu zodziu vel sokas :woohoo: trumpam :smartone: vakariene :woohoo: ismeti smile :zan: laiminga megaujiesi sakralisku procesu :D didziai dekinga savo Meilei, kurio parama ir apsauga jauciau ir jauciu visada!
Po sitos dienos praejo jau kiek laiko.. tiek kad galeciau pasakyti man tai visai patiko :D dabar as griztu i tuos namus ir zinau musu ten laukia, turiu ten savo kampa ir man ten buna gera (ne daugiau kaip 3 dienas :blush: ) :woohoo:
Mano trukumas ir privalumas pirmu susitikimo metu buvo tai, kad nemokejau italiskai :woohoo: Buvau savimi ir jauciausi laisva.
Keli patarimai - atsivezti daug lauktuviu ir moketi apie jas papasakoti :smartone:
Svarbiausias patarimas - stengtis isisavinti seimos taisykles ir vertybes... teko man jom nusizengti, nes as ju tiesiog nezinojau... "atgailavau" ir man buvo atleista :laugh:

Su Meile seimai!

Kaip Jums praejo didi diena? Kaip siuo metu santykiai su antra seima? ;)

#2 Vasara

ItaLietuver

• Lazio
  • 1.810 Pranešimai
  • City:prov. Rieti
  • Province:Rieti (Lazio)
  • Language:

Parašė 16 spalio 2007 - 18:07

O, ta diena, buvo taip seniai...Bet prisimenu, kad labai jaudinausi.Jai padovanojau gintarinius karolius, lininę staltiesę, o ji man-auksinį žiedą.
Ir viskas. :)

#3 Mildi

Amateur

• Toscana
  • 367 Pranešimai
  • City:Livorno
  • Province:Livorno (Toscana)
  • Language:

Parašė 08 gruodžio 2007 - 03:00

as ir nebepamenu kaip ten buvo, kikenau uz stalo su zodynu ir viskas, nes uosviai nei bum bum angliskai o as nei bum bum italiskai tada buvau. zinau akd labai daug valgiau, lietuviai tiek neprate, kaip per vestuves atrode B)

#4 Audrey

Expert

• Vilniaus
  • 944 Pranešimai
  • City:Vilnius/Roma/Milano
  • Language:

Parašė 09 gruodžio 2007 - 00:39

manau,kad lb svarbu padaryti gera ispudi italo mamytei,nes jis jos numyletinis,o jei dar vienturtis...tai AMEN...mamytes zodis-isakymas,ir daug tokiu yra...
o siaip geriausia buti savimi,naturalia ir neutralia B)

#5 Eglania

Amateur

• Vilniaus
  • 229 Pranešimai
  • Language:

Parašė 11 gruodžio 2007 - 21:06

Rodyti pranešimąAudrey, Dec 9 2007, 00:39, pasakė:

o siaip geriausia buti savimi,naturalia ir neutralia :snog:

Tikra teisybe! As tokiu principu irgi remiausi si rudeni, ir laikas kartu buvo smagiai praleistas :) Visi juk zmones, ir nieko vaidint neverta, naturalumas ir siltumas, rodos, yra geriausias receptas, jei tai netinka, tai jau vargu ar kas kita padetu.

#6 Audrey

Expert

• Vilniaus
  • 944 Pranešimai
  • City:Vilnius/Roma/Milano
  • Language:

Parašė 13 gruodžio 2007 - 21:42

Rodyti pranešimąEglania, Dec 11 2007, 22:06, pasakė:

Tikra teisybe! As tokiu principu irgi remiausi si rudeni, ir laikas kartu buvo smagiai praleistas :whistle: Visi juk zmones, ir nieko vaidint neverta, naturalumas ir siltumas, rodos, yra geriausias receptas, jei tai netinka, tai jau vargu ar kas kita padetu.

taigi taigi...juk reikia su kitais elgtis taip,kaip ir pati noretum,kad su tavim elgtusi-elementaru :angry:

#7 Karolinita

Expert

• Vilniaus
  • 505 Pranešimai
  • Language:

Parašė 11 liepos 2008 - 21:37

Zinau, kad yra sukurta spec.tema, bet tikiuosi, cia greiciau atsakymo sulauksiu <_< todel nepykit, jei "biski ne i tema", bet gal zinot, ka galima butu JO mamai pirmojo susitikimo proga nuvezti? :unsure: Galvoju, kazin ar leistu sakoti su savim i lektuva nestis? :angry: ok, nebesijuokit :D is gintaro nieko nenoriu, nes jau draugas priveze, mastau dar apie lina, gal kokias grazias serveteles nupirkti? Siaubeli, jis dar daugybe broliu turi ir sese, visiems neprivesiu lauktuviu :P , tai sakau sakotis labai sueitu :( <_<

lauksiu minciu ir komentaru :unsure:

#8 monikute

ItaLietuver

• Alytaus
  • 2.156 Pranešimai
  • City:druskininkai
  • Province:Druskininkų r. (Alytaus)
  • Language:

Parašė 11 liepos 2008 - 22:50

labukas visoms.... :angry: sakoti gali imti drasiai i lektuvo vidu.... pasidesi po kede. bent jau as taip ziema veziau draugei....... :P o prie sakocio kokio brendzio lietuvisko paimk <_< :( dar tiktu kokia nors grazi lietuvaite - suvenyras. nes kiek isivaizduoju, tai jie, kaip ir dauguma italu seimu turetu tureti tokia spintele su lentynom ar siaip vietele suvenyrams, tai ir isipaisytu ta lietuvaite ten ilgam prisiminimui <_< :D :unsure:

#9 Karolinita

Expert

• Vilniaus
  • 505 Pranešimai
  • Language:

Parašė 12 liepos 2008 - 12:08

Monikute, aciu uz patarima :laugh: gal ir visai nieko ta lietuvaite su tautiniais rubais butu... taip simboliska :laugh: o sakoti butinai paimsiu :woohoo: :huh:

Geros dieneles visiems! ;) :whistle:

#10 buh2005

Newbie

• Emilia Romagna
  • 12 Pranešimai
  • City:villa minozzo
  • Province:Reggio Emilia (Emilia-Romagna)
  • Language:

Parašė 02 spalio 2008 - 12:46

aisku matau kad dauguma jusu kaip visi rimti zmones i vakarienes eina su uosviene susipazinti:)
as pirma karta mano uosviene maciau musu namuose,buvau viena kada ji atejo(nes atnese lygintus marskinius savo"vaikui" :laugh: )buvo generalas galva laike aukstai patikrino visus kambarius kazka baburbejo(ir kas ja suprato :smartone: )ir isejo.Buvo viskas tap greitai kad net nesupratau kas atsitiko :rolleyes:
Dabar mes kaip geriausios drauges :smartone: Ir dovanu nereikia jai,pagrindas mano demesys jai :laugh: