Warning: Illegal string offset 'html' in /home/smartsup/public_html/italietuva.com/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_topic.php on line 926
Pavasario Zygis Pesciomis - ItaLietuva Forum - Puslapis 2

Peršokti prie turinio

Pavasario Zygis Pesciomis

35 atsakymai šioje temoje

#21 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • City:Vilnius
  • Province:Vilniaus m. (Vilniaus)
  • Language:

Parašė 20 kovo 2008 - 23:06

Rodyti pranešimąOriginal Is Always Best, Mar 20 2008, 21:18, pasakė:

Turistinis cia zygis, mociut :blink: :blink: Nu reix, manau, paejet :D

ehehe
prapletei pensininku gretas :laugh:
mes tai sian gavom pakvietima antradieni velyviems pietums su oi kaip ilgai nematyta famiglia :zan: tei vat neaisku kiek cia spesim su jumi praeiti,jaunime :huh:

#22 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • City:Hudds
  • Province:-- OTHER --
  • Language:

Parašė 20 kovo 2008 - 23:11

Tai nieko, as pati nzn, kaip busiu gyva ir ar miegojus :D

#23 Karolinita

Expert

• Vilniaus
  • 505 Pranešimai
  • Language:

Parašė 21 kovo 2008 - 11:13

Rodyti pranešimąOriginal Is Always Best, Mar 20 2008, 21:18, pasakė:

Turistinis cia zygis, mociut :blink: :laugh: Nu reix, manau, paejet :D

:woohoo:
nius, jei nuo vingio pradzios ir pabaigos, gal ir butu galima nueit :huh:
gero savaitgalio visoms ir is anksto graziu svenciu :zan: :blink:

#24 Audrey

Expert

• Vilniaus
  • 944 Pranešimai
  • City:Vilnius/Roma/Milano
  • Language:

Parašė 21 kovo 2008 - 20:06

Rodyti pranešimąToma, Mar 20 2008, 13:54, pasakė:

Ir kiausiniu rankinis :blink: Atsimenu pradinej i kalejimo siena margucius metem :D :huh:

sita prisimenu,kad pasakojai....mes tai is namu kiausiniu pasivogdavom ir lauke slepdavom pries velykas :blink:

#25 Mildi

Amateur

• Toscana
  • 367 Pranešimai
  • City:Livorno
  • Province:Livorno (Toscana)
  • Language:

Parašė 24 kovo 2008 - 20:20

oi kaip smagu, patinka man tokie zygiai, tik gaila kad jie prasideda kai as isvaziuoju is lietuvos ehehhe, kaip specialiai :D o kas del sniego, juk faina, bezygiuojant dar pasimetai gniustem, kara pazaidi :huh:

#26 Toma

ItaLietuver

• Lombardia
  • 2.594 Pranešimai
  • City:Milano
  • Province:Milano (Lombardia)
  • Language:

Parašė 24 kovo 2008 - 20:30

Rodyti pranešimąMildi, Mar 24 2008, 21:20, pasakė:

oi kaip smagu, patinka man tokie zygiai, tik gaila kad jie prasideda kai as isvaziuoju is lietuvos ehehhe, kaip specialiai :D o kas del sniego, juk faina, bezygiuojant dar pasimetai gniustem, kara pazaidi :huh:

...o po to zygio gale jau sliauzi.... :blink: :blink:

#27 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • Language:

Parašė 26 kovo 2008 - 23:34

Toma, patirtis? :( As tai kaip ir sakiau, mazai gyva buvau B) pirmad gal tik 5 ryto nuluzau.. Ir pabudom tik 11.. Tai nespejau, sakykim :o

#28 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 kovo 2008 - 00:41

Rodyti pranešimąOriginal Is Always Best, Mar 26 2008, 22:34, pasakė:

Toma, patirtis? :whistle: As tai kaip ir sakiau, mazai gyva buvau :o pirmad gal tik 5 ryto nuluzau.. Ir pabudom tik 11.. Tai nespejau, sakykim :(

ehehe niu kas zygiavo?
As ir i lova parzygiavau paryciais (kartu gal kur buvom,draugyt?),ryta tai pabudau,kai brangusis grizo is futbolo B) o tada tiesiai prie stalo pas mociute.. Jetau kokio neapsakomo grozio marguciu gavau dovanu!!

#29 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 kovo 2008 - 01:18

Nu ne, kartu B) nes as ten vienintele dama buvau :o Ejom pas draugus i svecius, tai poto juos dar i prospekto nulydejom, tai as viena su 8 italais :( Dar spicialnai paskaiciavau kiek cia ju :whistle: Poto as visa nakti zyziau, kad noriu ledu. Tai vienam galva skaud, kitam salta.. Bet ryte atejo mano cuoco number 2, tada jau buvo ir lasagne, ir leduuu :woohoo:

#30 Karolinita

Expert

• Vilniaus
  • 505 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 kovo 2008 - 12:44

Rodyti pranešimąZmonaLina, Mar 26 2008, 23:41, pasakė:

ehehe niu kas zygiavo?

ciur ne as :woohoo: kazkaip labai jau ilsejausi po turiningo savaitgalio :whistle: :woohoo: be to, nekenciu sniego :o toleruoju ir laukiu tik per Kaledas, o daugiau kad ne krupelytes nematyciau :( B)

#31 Mildi

Amateur

• Toscana
  • 367 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 kovo 2008 - 14:34

Rodyti pranešimąOriginal Is Always Best, Mar 26 2008, 16:18, pasakė:

Nu ne, kartu :o nes as ten vienintele dama buvau :woohoo: Ejom pas draugus i svecius, tai poto juos dar i prospekto nulydejom, tai as viena su 8 italais :woohoo: Dar spicialnai paskaiciavau kiek cia ju :woohoo: Poto as visa nakti zyziau, kad noriu ledu. Tai vienam galva skaud, kitam salta.. Bet ryte atejo mano cuoco number 2, tada jau buvo ir lasagne, ir leduuu :laugh:

cuoco number 2?
tai yra dar ir number 1 taip iseina?
o gal ir number 3 ir 4 ehheheeh :laugh:
nieko sau :woohoo: ...kita karta prasau pakveisti ir mus! B) :( :whistle: :woohoo:

#32 Toma

ItaLietuver

• Lombardia
  • 2.594 Pranešimai
  • City:Milano
  • Province:Milano (Lombardia)
  • Language:

Parašė 27 kovo 2008 - 17:48

Va va, galiausiai nieks ir nezygiavo :o :( B)

#33 Lina

ItaLietuver

• Vilnius
  • 4.181 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 kovo 2008 - 18:00

gerai suorganizuota :o :( :whistle:
dar karta patvirtinai, kad last minute meetai geriau B)

#34 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 kovo 2008 - 18:02

Mildi, cuoco numero uno jau ryt isplasnoja B) O numero 2 dar lieka truputeli ilgiau (kaip cuoco, tai jis mano preferito), bet sake, nuo siol paslaugos mokamos :( tik jei supazindinsiu ji su savo kolege, tai gausiu nuolaidu :whistle: Poto dar yra vienas pizzaiolo ir kitas carbonarista :woohoo: bet jie ne mano asmeniniai :woohoo: pizzaiolo tai dar dar , bet biski pridirbau jam, tai greiciau i galva gausiu nei pizza :woohoo: Nors uz sms vertima suniuka praita kart gavau :woohoo: Eisim mes i pomodoro, Mildut, patikimiau :o

#35 Mildi

Amateur

• Toscana
  • 367 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 kovo 2008 - 18:24

Rodyti pranešimąOriginal Is Always Best, Mar 27 2008, 09:02, pasakė:

Mildi, cuoco numero uno jau ryt isplasnoja B) O numero 2 dar lieka truputeli ilgiau (kaip cuoco, tai jis mano preferito), bet sake, nuo siol paslaugos mokamos :whistle: tik jei supazindinsiu ji su savo kolege, tai gausiu nuolaidu :woohoo: Poto dar yra vienas pizzaiolo ir kitas carbonarista :laugh: bet jie ne mano asmeniniai :woohoo: pizzaiolo tai dar dar , bet biski pridirbau jam, tai greiciau i galva gausiu nei pizza :smartone: Nors uz sms vertima suniuka praita kart gavau :laugh: Eisim mes i pomodoro, Mildut, patikimiau :o

nu shakes apink tave vien kulinarai, o as kitam topike isdejau kad tinginiai tie italai :woohoo: nesuprantu kaip tau pasiseke tiek daug kulinaru pazinti, ar dirbi kokia restoranu kritike ? :woohoo:
as sutinku eit i Pomodoro. Pora kartu mes su Agurka jau ten buvom, dar tais laikais kai akropolyje buvo. Labai patiko. tai italiukas ten mums cirkus rode darydamas pizza, ......mmmmh kaip skanu buvo! po to Agurka labai noejo eit susipazinti su Pmodoru, apzerti komplimentais ir padekoti, bet pasikuklino, nuraudo ir viskas tuom pasibaige, kita kart ejom i pomidoro restorana, jis pats mus aptarnavo, vel Agurkas turejo milijona galimybiu apzerti komplimentais ir vel nuraudo vel susikamfuzino ir vel nieko nepasake :whistle: :whistle:
tai kai grysiu i LT, eisim, ania? tik tu ziurek neprisidirbk iki tol ir Pmodorui :woohoo: ahahahahahha :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :(

#36 Original Is Always Best

Nepiktybine Ozka

• Members
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.001 Pranešimai
  • Language:

Parašė 27 kovo 2008 - 18:31

Joa, jau paskaiciau ten ir norejau pasireikst, bet rimtai kalbet dabar nera upo B) O jo, pasiseke man, jie tik verda kepa, o as valgau ir storeju :o Fainas pomodoro yra senamiesty, nebesiartinsiu ten iki kol grisi, del sventos ramybes :(